Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Dzień Kobiet w WCK

koncert

Dzień Kobiet w WCK

Dzień Kobiet w WCK - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Muzyczna uczta na Dzień Kobiet

Jesteś kobietą i chcesz w wyjątkowy sposób celebrować swoje święto? A może szukasz pomysłu by niebanalnie uczcić dzień swojej ukochanej? Koncert z okazji Dnia Kobiet w Wodzisławskim Centrum Kultury to coś dla Ciebie! O nastrój zadba Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa. Będzie to prawdziwa muzyczna i nie tylko... uczta.

Święto płci pięknej to doskonały pretekst do wyjścia z domu w pojedynkę, w parze lub w grupie przyjaciół. W sobotni wieczór, 12 marca w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej. Publiczność usłyszy popularne utwory zaaranżowane na orkiestrę. Będzie to np. „Love me like You do” Ellie Goulding czy „Havana” Camilii Cabello. W orkiestrze usłyszymy skrzypce, altówkę, klarnet, flet, obój, saksofon altowy, tenorowy, trąbki, puzony, gitarę basową, gitarę elektryczną, perkusję i klawisze. Towarzyszyć jej będą wokalistki, które dodadzą kolorytu całemu występowi.

Ten wyjątkowy wieczór umili zabranym słodka niespodzianka przygotowana przez organizatora.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa działa od dziesięciu lat w Amatorskim Ruchu Artystycznym WCK. – Bardzo się cieszę, że wystąpimy przed wodzisławską publicznością. Serdecznie zapraszam na nasz koncert i liczę na to, że propozycja orkiestry na sobotni wieczór trafi w Państw gust – zachęca Marek Sobota, dyrygent i założyciel orkiestry.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 12 marca o godzinie 18:00. Bilety w cenie 35 zł dostępne w kasie WCK oraz online na stronie: www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Dzień Kobiet w WCK

Bardzo sympatycznie i miło spędziliśmy ten wieczór, jesteśmy zdecydowani skorzystać ponownie z innych imprez.
Danuta 14.03.2023 23:35
Koncert był zjawiskowy, wrażenia tylko pozytywne :) Szkoda, że tak szybko zleciało...
Gosia 13.03.2023 10:03
Rewelacja
Izabella 13.03.2023 08:58

Polecane z kategorii koncert