koncert

Dzień Kobiet z Osiecką, jazzem i R'n'B

koncert

Dzień Kobiet z Osiecką, jazzem i R'n'B

Dzień Kobiet z Osiecką, jazzem i R'n'B - Bilety na koncert

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Toruńską Agendą Kulturalną niezwykłe wydarzenie muzyczne. Na scenie Sali Wielkiej wystąpią przed wami nie jeden, nie dwa, ale aż trzy zespoły muzyczne!

Jeśli zastanawiacie się nad idealnym prezentem na zbliżające się święto – taka okazja może nie zdarzyć się prędko!

W sobotni wieczór wystąpią przed Wami:

  • Kwiatki
  • Zuza Wiśniewska
  • Klaudia Marzec i Michał Dykban

Kwiatki – to elektropopowy zespół, w którym grają Ola Góralska, Adam Stawicki oraz Bobo Ryszewski. Zespół wykonuje muzykę autorską, utrzymaną w stylu R’n’B oraz popu alternatywnego. Ich epka znalazła się na Liście Najlepiej Zapowiadających się Debiutów przygotowanej przez Brand New Anthem. Są laureatami nagrody In Memoriam XIX Festiwal Grzegorza Ciechowskiego – Nagrody Starostwa Tczewskiego. Ich piosenki Netflix, Nie lubię róż czy Smutne dziewczyny stały się utworami, które zaskarbiły in grono wiernych fanów.

Zuza Wiśniewska – w swoim projekcie muzycznym bierze na warsztat wybrane teksty Agnieszki Osieckiej. Ukulele, żeński głos i autorskie interpretacje towarzyszą tekstom utworów, które wpisały się na stałe w kanon polskiej piosenki artystycznej. Zgrabnie ułożone przez poetkę słowa wyśpiewywali wcześniej tacy artyści jak Maryla Rodowicz, Magda Umer czy Kalina Jędrusik. W interpretacji muzycznej Zuzy Wiśniewskiej stają się aktualne do dziś i zachwycają kolejne pokolenia.

Klaudia Marzec i Michał Dykban – duet, który magiczny i zmysłowy dźwięk wiolonczeli uzupełnia energetyczną gitarą oraz melodyjnym wokalem. Oboje artyści – choć młodzi – na koncie mają już liczne wyróżnienia i nagrody. Klaudia na co dzień występuje w zespole Infinito Quartet, a Michał Dykban jest muzykiem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Na scenie spotykają się, by wykonać wspólnie utwory muzyczne, pełne nostalgii i emocji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dzień Kobiet z Osiecką, jazzem i R'n'B

Dwa pierwsze koncerty piękne. Ostatni zespół przesadził z nagłośnieniem, nie dało się tego słuchać- uszy bolały.
Klaudia Marzec i Michał Dykban super. Zespół Kwiatki pomyłka. Ogólnie, fajnie, że pomimo pandemii można było wyjść z domu.
Dwie pierwsze panie ok,ale trzecia to noe moja muzyka
Dwie pierwsze dziewczyny były świetne , trzeci występ bo trochę ciężki ale wokal i muzyka całkiem fajne. Nagłośnienie było złe. Koncert ogólnikowo bardzo mi się podobał.

Polecane z kategorii koncert