koncert

Dzień św. Patryka z Carrantuohill i Gośćmi

koncert

Dzień św. Patryka z Carrantuohill i Gośćmi

Dzień św. Patryka z Carrantuohill i Gośćmi - Bilety na koncert

Dzień św. Patryka z Carrantuohill i Gośćmi | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zespół Carrantuohill rozpoczyna właśnie 30 rok swojej pracy artystycznej i jak co roku zaprasza na rybnicki koncert z okazji Dnia Św. Patryka, w którym udział potwierdziło już kilku znakomitych artystów.
Tym razem gośćmi „zielonego koncertu”, tworząc fuzję różnych gatunków muzycznych będą: Zespół Wokalny 6 na 6, Jakub Więcek, Piotr Tłustochowicz, Sławek Tatera oraz formacja taneczna SALAKE. Ponadto wystąpi Anna Buczkowska, niezwykle utalentowana wokalistka, zaprzyjaźniona z zespołem Carantuohill.

Bilety: 40 zł i 30 zł (ulgowy)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super atmosfera. Dobra organizacja.
Było Extra . Byłem kilka dni wcześniej na koncercie w Katowicach na zielonej wyspie i tam brakowało mi zespołu tanecznego Salake. A tutaj połączenie Carrantuohill i Salake to bajeczne połączenie. Dziękuję i proszę o jeszcze !!!!!!!!
Super impreza,wspaniały jak zawsze Carrantuohill ,wspaniały występ zespołu tanecznego Salake. Do TZR proszę na przyszłość ograniczyć dostęp do sceny gościom z aparatami fotograficznymi.
Było fantastycznie, bo nie mogło być inaczej!
Doskonały koncert i występy wszystkich artystów.
Cudowna muzyka, wyśmienici zaproszeni goście czyli bardzo bardzo miło spędzony wieczór
Super koncert i tancerki. Wszystkim polecam!
Wspaniały pokaz muzyki irlandzkiej/celtyckiej z doskonałą oprawą muzyczną. W sali ciepła, swojska, niemal rodzinna atmosfera i radosny, wesoły nastrój.To był olbrzymi ładunek pozytywnej energii - na każdy następny występ Carrantuohill pójdę z wielką ochotą :)
Carrantuohill to klasa sama w sobie. Fantastyczne brzmienie i muzyka pod wpływem której nogi same rwą się do tańca. Cudowni muzycy. Jednak gości to już lepiej niech nie zapraszają, bo tylko psują im występy. Dzień św. Patryka nie jest świętem w którym, moim zdaniem, należy śpiewać piosenki o Tennessee (duet z 6na6). Raził mnie też image wokalistki w sukni rodem ze starożytnej Grecji. W każdy inny dzień tak- ale nie 17 marca.
Wspaniały koncert.Przebojowa muzyka zespołu Carrantuohill i znakomite układy tańca irlandzkiego zespołu Salake.Bardzo dobre występy wokalne : zespołu 6/6 i Piotra Tłustochowicza oraz muzyków : Kuby Więcka i gitarzysty Tatary. Dziękujemy za możliwość relaksu i zabawy.

Polecane