koncert

Dzień św. Patryka - Carrantuohill i Goście

koncert

Dzień św. Patryka - Carrantuohill i Goście

Dzień św. Patryka - Carrantuohill i Goście - Bilety na koncert

Zespół CARRANTUOHILL po raz kolejny występuje w roli gospodarza koncertu w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Jak zwykle podczas muzycznego święta Irlandii będzie wiele radosnej i „zielonej” muzyki w wykonaniu zespołu z towarzyszeniem znakomitej wokalistki Anny Buczkowskiej oraz ulubionych przez rybnicką publiczność Mistrzów Świata w tańcu irlandzkim - formacji SALAKE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dzień św. Patryka - Carrantuohill i Goście

Super
Prawdziwa uczta, nie tylko z powodu bezpośredniego kontaktu mimo obostrzeń. Uczta dla duszy i ciała, a także dla oczu za sprawą zespołu tanecznego SALAKE z Gliwic. Carrantuohill jak zwykle w niezmiennej formie.
Bardzo przyjemnie spędziliśmy czas. Piękne wykonanie utworów muzycznych i super wokal. Fajny zespół taneczny. Szkoda, że mało mężczyzn w zespole tanecznym i mogły by być także niektóre tańce w tradycyjnych strojach. Ale w sumie bardzo dobry występ. Dziękujemy. Zuzanna i Bernard
Dlugo wyczekiwane wydarzenie. Carrantouhill bez gości to powrót do korzeni. Bardzo udany koncert. Już od pierwszych dźwięków można było poczuć jak bardzo zespół i publiczność tesknili za sobą. To dało niewiarygodną energię, ktora sprawiła że wszyscy doskonale się bawili. Do zobaczenia w TZR za rok!
WSPANIAŁY WIECZÓR
Cudownie jak zawsze😍
Bardzo fajny koncert
super spędzony wieczór występ rewelacja
Byliśmy pierwszy raz. Było fajnie, ale liczyliśmy na dłuższy występ. Możliwe że został skrócony przez pandemię. Piękny głos wokalistki, tancerze super, brawo dla pozostałych panów z zespołu, podziwiamy zwłaszcza skrzypce. Chętnie zobaczymy znów za rok.
Cudowny koncert
Bardzo ciekawy występ, artyści wprowadzili widownię w pozytywny nastrój i przekazali całą swoją energię. Wspaniały wokal oraz gra na instrumentach. Świetni tancerze, elementy stepowania w przyjemnym dla ucha rytmie. Całość ładnie prezentowała się także wizualnie. Czas zleciał bardzo szybko, przy końcu zdziwiłam się, że to już, gdyż tak dobrze się bawiłam. Serdecznie polecam!
Super !
Super Koncert!!!
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze chcieliśmy uczestniczyć w marcowym koncercie zespołu Carrantouhill i wreszcie się nam udało.
Super atmosfera. Dobra organizacja.
Było Extra . Byłem kilka dni wcześniej na koncercie w Katowicach na zielonej wyspie i tam brakowało mi zespołu tanecznego Salake. A tutaj połączenie Carrantuohill i Salake to bajeczne połączenie. Dziękuję i proszę o jeszcze !!!!!!!!
Super impreza,wspaniały jak zawsze Carrantuohill ,wspaniały występ zespołu tanecznego Salake. Do TZR proszę na przyszłość ograniczyć dostęp do sceny gościom z aparatami fotograficznymi.
Było fantastycznie, bo nie mogło być inaczej!
Doskonały koncert i występy wszystkich artystów.
Cudowna muzyka, wyśmienici zaproszeni goście czyli bardzo bardzo miło spędzony wieczór
Super koncert i tancerki. Wszystkim polecam!
Wspaniały pokaz muzyki irlandzkiej/celtyckiej z doskonałą oprawą muzyczną. W sali ciepła, swojska, niemal rodzinna atmosfera i radosny, wesoły nastrój.To był olbrzymi ładunek pozytywnej energii - na każdy następny występ Carrantuohill pójdę z wielką ochotą :)
Carrantuohill to klasa sama w sobie. Fantastyczne brzmienie i muzyka pod wpływem której nogi same rwą się do tańca. Cudowni muzycy. Jednak gości to już lepiej niech nie zapraszają, bo tylko psują im występy. Dzień św. Patryka nie jest świętem w którym, moim zdaniem, należy śpiewać piosenki o Tennessee (duet z 6na6). Raził mnie też image wokalistki w sukni rodem ze starożytnej Grecji. W każdy inny dzień tak- ale nie 17 marca.
Wspaniały koncert.Przebojowa muzyka zespołu Carrantuohill i znakomite układy tańca irlandzkiego zespołu Salake.Bardzo dobre występy wokalne : zespołu 6/6 i Piotra Tłustochowicza oraz muzyków : Kuby Więcka i gitarzysty Tatary. Dziękujemy za możliwość relaksu i zabawy.

Polecane z kategorii koncert