koncert

EACHTRA, czyli celtycka podróż w Wigilię św. Patryka

koncert

EACHTRA, czyli celtycka podróż w Wigilię św. Patryka

EACHTRA, czyli celtycka podróż w Wigilię św. Patryka - Bilety na koncert

Spektakl składający się z muzyki, tańca, animacji i narracji – projekt sceniczny będący owocem wieloletniej współpracy zespołu muzyki celtyckiej Jig Reel Maniacs (www.jrm.art.pl), zespołu tańca irlandzkiego Tuatha & Ellorien (https://irlandzki.com) oraz Visual Jokeya Tomasza Frąszczaka (www.fraszczak.com). Muzycy i tancerki współtworzą widowisko muzyczno-taneczne łączące elementy kultur Szkocji i Irlandii, Walii i Bretanii. Delikatne tańce w baletkach, wraz z energetycznym stepem irlandzkim, naturalnie komponują animacjami, recytowanymi fragmentami literatury oraz żywą muzyką.

Bilety 40 zł!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje EACHTRA, czyli celtycka podróż w Wigilię św. Patryka

relaks i dobra zabawa w rytmach irlandzkich
Od dawna interesuję się irlandzką muzyką i tańcem. Fascynuje mnie. EACHTRA - rewelacja!. Widać było, że muzycy grają z przyjemnością, że mają frajdę. Na sali panował lekko zaczarowany klimat, który dodatkowo tworzył sympatyczny prowadzący, jeden z muzyków.Tancerki - rewelacja ("nasze perełki"-głosy z sali). Muzyka - piękna, tęskna i porywająca. Miałam "gęsią skórkę" z emocji i radości, że tam byłam. Spektakl z lekka hipnotyczny - lubię te klimaty. Bardzo. Piękny wieczór - do zapamiętania i wspominania przez lata.
Super występ, wspaniała muzyka i niesamowite tancerki. Szkoda tylko, że tak mało tego typu imprez jest we Włocławku. Mam nadzieję, że to się zmieni.
Wspaniale widowisko.polecam
Bardzo mile spedzony wieczor, swietne opracowania muzyczne i taneczne, polecam

Polecane z kategorii koncert