koncert

EKLEKTIK SESSION 2017- Jojo Mayer & NERVE, Eklektik Orchestra "Reversed"

koncert

EKLEKTIK SESSION 2017- Jojo Mayer & NERVE, Eklektik Orchestra "Reversed"

EKLEKTIK SESSION 2017- Jojo Mayer & NERVE, Eklektik Orchestra "Reversed" - Bilety na koncert

***Uwaga!!!

Obydwa koncerty odbędą się w odwróconej perspektywie. Widownia główna znajduje się na scenie (miejsca stojące) i zostanie nagłośniona głównym systemem. Pozostałe miejsca na balkonach (miejsca siedzące) zostaną dogłośnione systemem Opery. Prosimy o przemyślany wybór miejsc. Przed pierwszym koncertem oraz w przerwie w Saloniku Cesarskim wystąpi harfistka Opery Wrocławskiej, Żaneta Mandecka.

***Uwaga!!!

Eklektik Session to międzynarodowa platforma artystyczna, która skutecznie zaciera granice stylistyczne stawiając na interakcję artystów. W tym roku w dniach 06-09 października do platformy artystycznej ES dołączą m.in. szwajcarski wirtuoz perkusji Jojo Mayerz amerykańską grupą Nerve.

https://www.youtube.com/watch?v=-NqO2bRU1eE

Występ Eklektik Orchestry z premierowym koncertem ”Reversed” zakończy festiwal. Perspektywa sali zostanie odwrócona* co umożliwi publiczności doświadczenie koncertu z przestrzeni sceny. Do finałowego składu muzyków wrocławskich dołączą goście festiwalu m.in. Jojo Mayer, Dieb13, Alfred Vogel. Koncert nagłośni Roli Mosimann. Za koncepcję wieczoru oraz całego programu ES 2017 odpowiada założyciel platformy artystycznej i festiwalu Eklektik Session, Radek Bond Bednarz.

* widownia główna znajdować się będzie na scenie (miejsca stojące) i zostanie nagłośniona głównym systemem. Pozostałe miejsca na parterze i balkonach (miejsca siedzące) zostaną dogłośnione systemem Opery.

​ES 2017 - pełny program www.EklektikSession.com

​ES 2017 - oficjalny profil www.facebook.com/EklektikSession

​ES 2017 - spot główny https://vimeo.com/223728149

ES 2017 - lokalizacje https://vimeo.com/228172366

EKLEKTIK SESSION to międzynarodowa platforma artystyczna i cykl indywidualnych wydarzeń w formule całorocznego festiwalu. Celem platformy jest promocja oraz integracja środowisk twórczych, zbliżenie kulturowe oraz umożliwienie dialogu pomiędzy artystami reprezentującymi różne dziedziny sztuki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje EKLEKTIK SESSION 2017- Jojo Mayer & NERVE, Eklektik Orchestra "Reversed"

Zjawiskowo...miejsce, atmosfera, pomysł na tak interesujący koncert....pozdrawiam
Jestem niesamowicie szczęśliwy, że tam byłem. Wspaniały koncert, niesamowita sceneria. Obcowanie z muzyką Jojo Mayera i zespołu Nerve to nieopisana przyjemność.
nużący występ; moim zdaniem zbyt mało zróżnicowany materiał. to co gra nerve fajnie się słucha, gdy utwór (czyt: filmik na YT) trwa 3-5 minut. wrocławskiego koncertu można było posłuchać do 30 minut, po tym czasie ich muzyka zaczyna męczyć i nie pomogą showmańskie zachowanie i wirtuozeryjne popisy jojo mayera.
Każda z odsłon koncertu dała mi jako słuchaczowi wielką satysfakcję. Jojo wybitny bębniarz z swoim składem, druga część koncertu Eklektik jak najbardziej :). Miły akcent w przerwie, w postaci utworów wykonywanych na harfie. Bardzo dziękuje.
Prawdziwy_Janusz 12.10.2017 10:12
koncert Nerve & Jojo - kosmos. Muzycy zostawiali sobie sporo przestrzeni. Niesamowity warsztat i szacunek do dźwięku wykonawców dopełnił dzieła. Nie zapełniali każdej muzycznej przestrzeni, często grali bardzo oszczędnie, a niczego nie zabrakło. Eklektik Orchestra - Jestem osobiście zawiedziony. Bardzo lubię muzykę improwizowaną i uważam, że została skrzywdzona. Muzycy nie reagowali na siebie, inicjatywę od początku do końca wykazywało tylko kilku (bez rzucania nazwiskami). Momenty w których czułem, że już w końcu na scenie zaczyna być muzyka i zaraz wejdzie któryś z instrumentalistów z tematem, który przechwycą i skontrapunktują pozostali, nadając tym samym jakiś formalny sens, czy spójność, niestety kończyły się zanim cokolwiek zdążyło się stać. Nawet kiedy któryś z muzyków zaprezentował jakiś pomysł, który nadałby nowy kierunek pozostałym , to albo został puszczony mimo uszu, albo zakrzyczany (na przykład niesłyszalny przez cały koncert John Davis). Wydaje mi się, że najlepszym komentarzem drugiego koncertu były spojrzenia Jojo, szukającego na scenie śladu kontaktu, z którego by coś wynikło.
Koncert bardzo dobry, jednak nagłośnienie na balkonach w operze było tragiczne. Pomysł z odwróconą sceną był nietrafiony.
To był mój pierwszy koncert w życiu. Nie mógłbym marzyć o lepszym zespole na takie wydarzenie. Wspaniała muzyka, atmosfera, ludzie.
Dominique 11.10.2017 16:50
Super koncert! Świetna inicjatywa, bardzo dobra organizacja.
Piękne widowisko i doskonale przygotowana sceneria, dźwięk i klimat. Czekam na oficjalne podsumowanie, zdjęcia i wideo.
Było bosko! :)

Polecane z kategorii koncert