koncert

EKLEKTIK SESSION 2017 - Ståle Storløkken

koncert

EKLEKTIK SESSION 2017 - Ståle Storløkken

EKLEKTIK SESSION 2017 - Ståle Storløkken - Bilety na koncert

Koncert solowy poprzedzi prelekcja dr Jana Żelbromskiego, historyka sztuki i konserwatora zabytków, który pod koniec lat 90-tych prowadził prace konserwatorskie rekonstrukcji rzeźby i malarstwa w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ståle Storløkken występuje z wieloma grupami rockowymi i jazzowymi w swojej rodzimej Norwegii, m.in. progresywnym Elephant9, rockowym Motorpsycho oraz supergrupą Supersilent, której częstym gościem bywa basista Led Zeppelin, John Paul Jones. Jego szeroka paleta inspiracji, od czystego dźwięku przez jazz i rock do współczesnej klasyki przyczyniła się do wypracowania unikalnego stylu improwizacji. Stale Storlokken wystąpi w Oratorium Marianum, muzycznej sali barokowej Uniwersytetu Wrocławskiego wykorzystując w swym instrumentarium organy zbudowane w 1718 przez śląskiego mistrza Adama Horatio Caspariniego. Stale dołączy również do koncertu finałowego Eklektik Orchestry „Reversed” 09.10 w Operze Wrocławskiej.

​ES 2017 - ​

pełny program www.EklektikSession.com

​ES 2017 - oficjalny profil www.facebook.com/EklektikSession

​ES 2017 - spot główny https://vimeo.com/223728149

ES 2017 - lokalizacje https://vimeo.com/228172366

EKLEKTIK SESSION to międzynarodowa platforma artystyczna i cykl indywidualnych wydarzeń w formule całorocznego festiwalu. Celem platformy jest promocja oraz integracja środowisk twórczych, zbliżenie kulturowe oraz umożliwienie dialogu pomiędzy artystami reprezentującymi różne dziedziny sztuki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje EKLEKTIK SESSION 2017 - Ståle Storløkken

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert