koncert

Edyta Bartosiewicz - Acoustic Trio

koncert

Edyta Bartosiewicz - Acoustic Trio

Edyta Bartosiewicz - Acoustic Trio - Bilety na koncert

Usłyszymy utwory mniej znane takie, jak: "Zanim coś...", "Mistrz", "Dziecko", "Słyszę, jak mnie wzywasz", "Czas przypływu", "Ciekawe...", "Pętla". Nie zabraknie też znanych przebojów Edyty Bartosiewicz w nowych aranżacjach.

Edyta Bartosiewicz - piosenkarka, gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów, producent muzyczny. Laureatka prestiżowych nagród muzycznych. Jej albumy sprzedały się w łącznym nakładzie około miliona egzemplarzy. Jej utwory królowały na listach przebojów. Powrót na scenę w 2013 r. został przyjęty entuzjastycznie.

Acoustic Trio w składzie:
Edyta (wokal, gitara), Maciej Gładysz (gitara) i Romuald Kunikowski (fortepian).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Edyta Bartosiewicz - Acoustic Trio

super i jeszcze raz super!
Wspaniały koncert! Edyta nadal cudownie śpiewa! Stworzyła niesamowitą atmosferę!Dziękuję za wielokrotne bisy! I proszę Edytę o większą ilość występów!!!
Pani Edyta w formie, super głos i wygląd. Występ naprawdę na najwyższym poziomie. Zaskakujące aranżacje utworów, na plus. Jestem zachwycony. Obawiałem się trochę braku gitary basowej i perkusji, zupełnie niepotrzebnie! Wyszło nawet jeszcze lepiej, bardziej klimatycznie.
Koncert Edyty genialny ale skoro mam wyrazić opinię również o organizacji, to z pewnością warto byłoby pomyśleć o tym, żeby przed tak fajnym koncertem mieć jakiś support żeby ci kórzy stoją przed wejściem i czekają na wejście nie spóźnili się na główny event. Ale sama Edytka boska i w najlepszej formie.
Krzysztof Załęski 23.05.2018 17:05
Wspaniały koncert Edyty. Bardzo się wzruszyłam, kiedy słuchałam utworów przy których dorastalam. Piękna akustyczna odsłona jeszcze bardziej przeniosła nas w sentymentalna podróż. Dziękuję 😊
Koncert super!
Świetny koncert, znane przeboje pani Edyty w akustycznych aranżacjach zabrzmiały wspaniale. Widać, że ekipa jest zgrana i występy na scenie sprawiają im dużą przyjemność. Dziękuję za chwile wzruszeń i piękne wspomnienia!
Koncert cudowny, ale za krótki!! Mogę słuchać Edyty bez końca!
Przepiękny koncert, wspaniała atmosfera, ciekawe aranżacje, no i jedyna, niepowtarzalna - Edyta Bartosiewicz! Polecam każdemu taką ucztę muzyczną!
Koncert był wspaniały, każdy utwór to perełka:) Edyta Bartosiewicz ma kawał głosu, szkoda,że tak rzadko go słychać w stacjach radiowych:( Organizator również świetnie wszystko przygotował. Na pewno jeszcze się kiedyś wybiorę do Amfiteatru na Woli.
Super koncert! Petarda!
Przecudny koncert! Było piękniej niż się spodziewałam!
Super organizacja, genialny występ wokalistki
rewelacyjny koncert
Najlepszy koncert w tym roku jaki oglądałem. Największa wada to ochrona, która ciągle sprawdzała czy ktoś nagrywa z komórki koncert. Myślę, ze dla profesjonalistów z mikro kamerami nie jest problem nagrywania, więc niepotrzebnie ochrona przeszkadza w koncercie.
Wspaniały koncert - Edyta w życiowej formie, aranże wszystkich utworów przepiękne! Na prawdę cudowny wieczór!
Wspaniały koncert, jeden z najlepszych na jakim byłam. Piękne piosenki, wspaniałe wykonanie. Wielki szacunek dla Pani Edyty
było super, dziękujemy! :)
Cudowny koncert- nie można nic więcej dodać. Koncert wzruszył, rozbawił i wywołał mnóstwo wspomnień. Wystarczyły 3 instrumenty, aby poruszyć serce i cudowny głos Edyty- Wow to było coś...czekam na płytę w tym wydaniu :)
Bardzo dobrze zorganizowane i zabezpieczone informacyjnie i porządkowo. A Edyta...zawładnęła publicznością
Wspaniały koncert dobra organizacja
rewelacyjny koncert, poecam
Przyjemnie było usłyszeć Edytę na żywo po tak długim czasie
Świetny koncert,Edyta w doskonałej formie.Bardzo dobre nagłośnienie.
Rewelacyjnie Edyta w wspaniałej formie
kapitalny koncert, serdecznie polecam
Artystka wyjątkowa więc i koncert wyjątkowy. Mega forma i energia. Moc wrażeń i cała gama emocji. Od pierwszego kawałka ciarki i łzy wzruszenia. Im dalej tym lepiej. Rewelacyjny koncert.
Było magicznie :)
Koncert Fantastyczny, Energetyczny, Edyta była Cudowna jak zawsze!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert