koncert

Edyta Bartosiewicz

koncert

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz - Bilety na koncert

Edyty Bartosiewicz, jednej z czołowych postaci polskiej piosenki i sceny rockowej, przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, ale przede wszystkim kompozytorka i autorka tekstów, które stały się głosem już kilku pokoleń, wraca na scenę z nową mocą i pomysłem na nową artystyczną drogę. I wreszcie zawita też we Wrocławiu, w klubie A2, żeby zenergetyzować swoją muzyką i głosem początek grudnia. Publiczność będzie miała okazję poznać swoje ukochane utwory w wyjątkowych aranżacjach oraz nowe kompozycje z ostaniej płyty „The Moment”. Po ostatnim koncercie Edyty w Jarocinie fani, dziennikarze i krytycy muzyczni byli zachwyceni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Edyta Bartosiewicz

Bilety

Recenzje i opinie: Edyta Bartosiewicz

Bardzo udany koncert, Edyta i zespół super.
Koncert fantastyczny! A to przede wszystkim zasługa genialnej Edyty - wspaniały głos, muzyka, teksty oraz aranżacja! Edyta w świetnej formie i praktycznie nie zmieniła się (no może trochę) od czasów, kiedy chodziliśmy razem do szkoły SP im Szandora Petofiego w Wwie! Dawno temu..:)
Cudowny i energetyczny koncert. Niezapomniane chwile. Warto było czekać na ten koncert wiele lat. Świetna atmosfera na widowni, a na scenie "Szał, dziki szał" ;)
Bardzo jesrem zadowolona, że zdecydowalam się pójść. Co prawda slabo znam nowsze utwory edyty ale te sprzed lat to perełki. Widownia podzielila moj zachwyt dwukrotnie wywolując Edytę z zespolem na bis, Super????

Polecane z kategorii koncert