koncert

Edyta Bartosiewicz

koncert

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz - Bilety na koncert

Naukę gry na gitarze rozpoczęła w wieku 10 lat. Następnie stopniowo odkrywała swoją artystyczna tożsamość, by wraz z początkiem lat 90. stać się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Mowa oczywiście o Edycie Bartosiewicz, której popularne piosenki, jak "Sen", "Tatuaż" czy "Skłamałam", aż dziesięć razy podbiły Listę Przebojów radiowej "Trójki", nie wspominając o komercyjnych rozgłośniach. Wśród najważniejszych nagród, jakie otrzymała w ciągu 25-letniej kariery solowej, warto wymienić pięć Fryderyków, Bursztynowego Słowika, Nagrodę Muzyczną Programu Trzeciego Polskiego Radio "Mateusz" oraz Paszport "Polityki".

Latem 2013 roku ukazał się nowy singiel artystki "Rozbitkowie", zapowiadający najnowszy, wyczekiwany przez fanów krążek, pierwszy po 15-letniej przerwie. Nowe utwory, ta sama charyzma! Z pewnością wielu olsztyńskich fanów Edyty z niecierpliwością wyczekiwało tego koncertu...

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Wydarzenie jest częścią wakacyjnego sezonu artystycznego pod nazwą Olsztyńskie Lato Artystyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Edyta Bartosiewicz

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Edyta Bartosiewicz

Bardzo udany koncert, Edyta i zespół super.
Koncert fantastyczny! A to przede wszystkim zasługa genialnej Edyty - wspaniały głos, muzyka, teksty oraz aranżacja! Edyta w świetnej formie i praktycznie nie zmieniła się (no może trochę) od czasów, kiedy chodziliśmy razem do szkoły SP im Szandora Petofiego w Wwie! Dawno temu..:)
Cudowny i energetyczny koncert. Niezapomniane chwile. Warto było czekać na ten koncert wiele lat. Świetna atmosfera na widowni, a na scenie "Szał, dziki szał" ;)
Bardzo jesrem zadowolona, że zdecydowalam się pójść. Co prawda slabo znam nowsze utwory edyty ale te sprzed lat to perełki. Widownia podzielila moj zachwyt dwukrotnie wywolując Edytę z zespolem na bis, Super????

Polecane z kategorii koncert