Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

Edyta Bartosiewicz

koncert

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Edyty Bartosiewicz, jednej z czołowych postaci polskiej piosenki i sceny rockowej, przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, ale przede wszystkim kompozytorka i autorka tekstów, które stały się głosem już kilku pokoleń, wraca na scenę z nową mocą i pomysłem na nową artystyczną drogę. I wreszcie zawita też we Wrocławiu, w klubie A2, żeby zenergetyzować swoją muzyką i głosem początek grudnia. Publiczność będzie miała okazję poznać swoje ukochane utwory w wyjątkowych aranżacjach oraz nowe kompozycje z ostaniej płyty „The Moment”. Po ostatnim koncercie Edyty w Jarocinie fani, dziennikarze i krytycy muzyczni byli zachwyceni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Edyta Bartosiewicz

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Edyta Bartosiewicz

Support słaby, Edyta rewelacja
KKachaG 14.03.2022 18:17
Z ogromnego sentymentu jak zapewne większość chciałem posłuchać Edyty na żywo. Nowe utwory nieznane więc publika reagowała średnio, a stare szlagiery wg. mojej oceny brzmiały by dużo lepiej w starych aranżacjach. Pani Edycie życzę sukcesów i 3mam kciuki natomiast ja już się raczej nie wybiorę
wodzu 14.03.2022 13:11
Bardzo udany koncert, Edyta i zespół super.
itachi.uchicha 19.08.2015 11:06
Koncert fantastyczny! A to przede wszystkim zasługa genialnej Edyty - wspaniały głos, muzyka, teksty oraz aranżacja! Edyta w świetnej formie i praktycznie nie zmieniła się (no może trochę) od czasów, kiedy chodziliśmy razem do szkoły SP im Szandora Petofiego w Wwie! Dawno temu..:)
Emil 17.08.2015 13:11
Cudowny i energetyczny koncert. Niezapomniane chwile. Warto było czekać na ten koncert wiele lat. Świetna atmosfera na widowni, a na scenie "Szał, dziki szał" ;)
miśka 15.08.2015 10:31
Bardzo jesrem zadowolona, że zdecydowalam się pójść. Co prawda slabo znam nowsze utwory edyty ale te sprzed lat to perełki. Widownia podzielila moj zachwyt dwukrotnie wywolując Edytę z zespolem na bis, Super????
Fiona36 15.08.2015 08:38

Polecane z kategorii koncert