koncert

Edyta Górniak

koncert

Edyta Górniak

Edyta Górniak - Bilety na koncert

Wspaniały głos (obliczony na 4 oktawy!), wrażliwość, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczom koncert Edyty Górniak.

EDYTA GÓRNIAK- to piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród muzycznych, zdobywczyni Fryderyków, Wiktora, Bursztynowego Słowika, statuetki Eska Music Award.
Jedna z największych gwiazd polskiego POP, najbardziej utalentowana postać na polskiej scenie muzycznej, doceniana również za granicą- zdobywczyni międzynarodowej nagrody przyznawanej przez Hiszpanów za „Najlepszy głos Europy”.

Podczas koncertu wybrzmią największe przeboje…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Edyta Górniak

Miło i przyjemnie w atmosferze lat 20stych
Piękny występ pani Edyty
Najlepszy koncert na jakim tylko byłam. Niesamowity głos ubrany w magię niepowtarzalnych emocji.
piękny koncert ,bardzo polecam
Wspaniały głos! Ciepła i serdeczna atmosfera wprowadzona przez wokalistkę! Byliśmy oczarowani
Koncert wspaniały i dużo fajnych emocji. Szkoda tylko, ze pani Edyta nie wyszła do fanów, którzy przyjechali z różnych stron Polski 😪
Organizacja koncertu na wysokim poziomie. Sam występ wokalistki i całego zespołu rewelacyjny. Czekam na kolejne koncerty EDYTY:)
Najlepszy koncert na jakim byłam!!!!
Cudowny koncert, Edyta to gwiazda najwyższego światowego formatu. Niesamowite możliwości wokalne, a przy tym formuła całego koncertu przemyślana, skromna w środkach wyrazu ale zupełnie wystarczająca, bardzo wysublimowana, niezwykle błyskotliwa, muzycy najwyższa półka, wspaniałe naświetlenie i nagłośnienie. Artystka przeprowadziła nas przez te niezapomniane chwile w niezwykle subtelny i sympatyczny sposób. Koncert odbył się w Kaliszu, w niezbyt dużej hali ok. 1100 os. co umożliwiło bezpośredni i kameralny kontakt z artystką, jakże inny niż ten do którego byliśmy przyzwyczajeni. Dziękujemy za tą sposobność. Wspaniałe wydarzenie, która kończyło dwuletnią trasę akustyczną artystki. Super.
Fantastyczny koncert. Niesamowite emocje. Było wspaniale.
Rewelacyjnie
Najpiękniejszy koncert na jakim w życiu byłam. Edyta Górniak jest najlepszą z najlepszych, nie ma piękniejszego głosu na całym świecie!! Po prostu miód dla moich uszu.
Wspaniały koncert
Fantastyczna obsługa, bardzo mili i eleganccy, oby tak dalej, aż chce się iśc na imprezę
ŚWIETNY KONCERT, PANI EDYTA TO BARDZO CIEPŁA , SERDECZNA DUSZA... BYLIŚMY NAŁADOWANI DOBRĄ ENERGIĄ, NIE CZULIŚMY ZMĘCZENIA, NAGŁOŚNIENIE BYŁO WYSTARCZAJĄCE, TYLKO KLIMATYZACJA BYŁA ZA INTENSYWNA :), PANI EDYTO DZIĘKUJEMY ,ŻYCZYMY KOLEJNEJ ŚWIETNEJ PŁYTY
super występ i przygotowanie !!!!!
Rewelacja, super koncert, świetna wokalistka Pani Edyta oraz jej czterech instrumentalistów dało super pokaz.
Wspaniały koncert! Chyba najlepszy na jakim byłam. Ogromny talent, niesamowita wrażliwość sceniczna i wspaniały luźny kontakt z publicznością sprawiły, że nie istniało nic poza tym koncertem.
Piękny koncert zamykający trasę akustyczną. Edyta jak zawsze olśniewająca, oczarowała publiczność swoim głosem. Polecam serdecznie :)
Koncert super. Osobowość mega, głos cudowny. jedyny minus to ciasnota na sali.
Wieczór emocji i wzruszeń. Wszystko na najwyższym poziomie.
Piękny koncert, mnóstwo pozytywnych emocji, wzruszajacych słów i przede wszystkim wspaniała muzyka i cudowny głos. Niezapomniane chwile...
świetna impreza. piękny występ. miła atmosfera
Fantastyczny koncert, wspaniały głos, atmosfera, kontakt z publicznością. Mam nadzieję, że Pani Edyta jeszcze kiedyś wróci do Kalisza.
Koncert super ! Ale podejście artystki do fanów porażka ! Tekst w stylu " zdjęcie i autograf następnym razem !" Diva myśli że każdy będzie jechał za nią pół Polski na kolejny koncert? Jestem rozczarowany, że nie mogła poświęcić paru minut na zdjęcia i autografy.
Rewelacja - sama radość słuchać Edytki w takiej aranżacji, głos nieziemski. Szkoda, że to był ostatni koncert trasy. Nawet przez chwilę nie żałowaliśmy przejechanych 300 km na koncert. Gratulacje!!!!!
Najpiękniejsze koncerty to tylko Edyty Górniak . Musiałem specjalnie zjechać z Londynu aby uczestniczyć w tym przepięknym wydarzeniu. Koncert był nie z ten Ziemi. Codo. To co Edyta prezentuje to jest na najwyższym poziomie sztuki. Powinna występować na największych salach koncertowych na Świecie! Przepiękny głos, wrażliwość pięknego człowieka porwało na sera nas wszystkich! NIEPOWTARZALNA I WYJĄTKOWA EDYTA GÓRNIAK
Rewelacja! Edyta to światowy poziom i klasa. Na żywo robi piorunujące wrażenie, niasamowite możliwości wokalne.
Koncert pierwsza klasa. Głos Edyty powodujący ciarki na ciele. Wszystko super !
Dobra organizacja i super atmosfera na koncercie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert