koncert

Electric Light Orchestra

koncert

Electric Light Orchestra

Electric Light Orchestra - Bilety na koncert

Electric Light Orchestra to brytyjska megagrupa działająca w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Jeden z największych zespołów w historii muzyki. Ich przeboje zna cały świat. Projekt został powołany do życia przez Phila Batesa, członka grupy Electric Light Orchestra part II oraz lidera The Orchestra. Ten brytyjski wokalista, gitarzysta i producent muzyczny współpracował z takimi gwiazdami jak: Fleetwood Mac, Deep Purple, Boston, Black Sabath czy Robert Plant. Wielu krytyków podkreśla, że to właśnie głos Phila i jego osobowość sceniczna sprawiają, że można się poczuć jak na koncercie z najlepszych lat ELO. Dzięki najwyższej klasy muzykom, którzy tworzą projekt widzowie zostają zabrani w podróż w świat szalonych rytmów rock and rolla i największych przebojów ELO.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie utwory jak: All over the world, Last train to London, Livin´ Thing, Mr. Blue Sky, Ticket to the Moon, Calling America, Evil Woman, Don’t bring me down czy Rock and Roll is King.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Electric Light Orchestra

Bardzo ciekawy występ. Pełny profesjonalizm. Może trochę za krótki, ale w żaden sposób nie można narzekać. Byłem bardzo zadowolony. Dobrze by było zobaczyć jeszcze inne znane zespoły w tej samej scenerii.
Bylp super!!!
Koncert bardzo ładny, ale za krótki. 1,5 godz. z bisami to trochę za mało. Poza tym za wcześnie. Zespół ELO znakomicie iluminuje swoje występy. Aż prosiło się, by koncert rozpoczął się po zmroku, powiedzmy o 21.30.
Koncert super! Nie ma to jak brzmienie nieco starszych zespołów :) Wszyscy super: Wokal Extra, drugi wokal i bas Extra ale skrzypaczka... to po prostu Pierwsza Klasa
Wspaniały występ zespołu tego nie da się opisać słowami
Wioletta 13.07.2019 18:24
Fajna impreza, miło było posłuchać starych kawałków przy których bawiliśmy się jako dwudziestokilkulatkowie 😊 szkoda, że takich imprez nie ma więcej.
ELO - największe przeboje wykonane po mistrzowsku. Wspaniała harmonia, klimat doskonały. Trudno wysiedzieć na miejscu! Wokalista o wspaniałym głosie. Naprawdę można się przenieść w czasie...
Powrót do przeszłości, zresztą wspaniałej!!! Trochę zabrakło części marketingowej wydarzenia (gadgety, zdjęcia z wykonawcami, podpisy na płytach, .....) ale mimo to było ... OK.
Maciej_W 13.07.2019 08:47

Polecane z kategorii koncert