koncert

Eleni

koncert

Eleni

Eleni - Bilety na koncert

Helena Dzokalub Tzoka z domu Milopulos, powszechnie znana jako Eleni (ur. 27 kwietnia 1956 w Bielawie) polska piosenkarka pochodzenia greckiego.

Jej rodzice, Perykles i Despina Milopulos są emigrantami z Grecji, osiadłymi w Polsce w latach 50. W Bielawie ukończyła podstawową i średnią szkołę muzyczną w klasie gitary. Zadebiutowała w szkolnym zespole Niezapominajki, później śpiewała w licealnym zespole Ballada. Po maturze zaczęła występować w studenckim zespole Hellen. Od 1975 działała w zespole Prometheus, od 1980 rozpoczęła karierę solową.

Pierwszą płytę długogrającą Po słonecznej stronie życia nagrała z Prometheusem w 1977. Śpiewała piosenkę w czołówce polskiej wersji serialu Bouli i Pinokio.

W 2006, z okazji 30-lecia pracy artystycznej, Eleni wydała książkę Nic miłości nie pokona (wyd. Edycja Świętego Pawła, Częstochowa 2006). Książka jest rozmową z o. Robertem Mirosławem Łukaszukiem z Biura Prasowego klasztoru jasnogórskiego o jej życiu, miłości, cierpieniu i rozmowach z Bogiem.

Na wniosek dzieci została Kawalerem Orderu Uśmiechu.

W 1996 została odznaczona Czerwoną Kokardką.

24 września 2008 Rada Miasta przyznała jej tytuł Honorowego Obywatela Miasta Bielawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Eleni

Fantastyczny koncert, z klasą, bawiliśmy się wspaniale.
Wspaniały koncert pełen ciepłej atmosfery,którą stworzyła Eleni z Zespołem.Jak zawsze wykonanie na najwyższym poziomie.Klimat koncertu oraz wspólne śpiewanie kolęd wprowadziły w nastrój świąteczny.Artystka wysokiej klasy przekazuje dobro,miłość,spokój itp. Gospodarz sali mógł przystroić świątecznie scenę (choinką).
Ja i moja żona jesteśmy fanami Eleni dlatego ten jak i wcześniejsze koncerty Eleni na których byliśmy były wielkiem przeżyciem tym bardziej ,że jesteśmy zakochani w Grecji i greckiej muzyce.
Klimatyczny, wzruszający koncert.
Jak zawsze wspaniały koncert z magicznymi piosenkami śpiewanymi przez prawdziwą gwiazdę polskiej estrady - Eleni is the best!
Mama i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Mama przypomniała sobie czasy jak śpiewała w zespole piosenki Eleni, a ja powróciłam do lat dzieciństwa gdzie piosenki m.in. Eleni puszczane były w moim domu z kaset magnetofonowych.
Bardzo dobry występ
Wspaniały koncert , Eleni jest niesamowita i ma wspaniały kontakt z publicznoscią . Cudowna kobieta . Z przyjemnością pójdę na jej kolejny koncert .
MARGARET 28.10.2021 20:10
fantastyczna atmosfera jak zawsze z jej udziałem
Cudowny koncert♥️
Koncert bardzo podobał się mojej mamie, opowiadała, że ona i publiczność bawiła się świetnie.. Repertuar był znany publiczności, pojawił się też utwór instrumentalny. Eleni w świetnej formie. Mama poleca występ Eleni z zespołem.
Mama zachwycona :-)
Piękny koncert. Cudowana osoba! Jesteśmy zachwyceni 💓
Piękny koncert 🎧🎼🎶
Było fantastycznie, wydarzenie na bardzo wysokim poziomie, zarowno pod względem organizacyjnym, jak i artystycznym. Dziękuję!
Jestem zachwycona! Eleni jak zwykle niezawodna, wspaniała artystka, skromna, profesjonalna. Bardzo naturalnie nawiązuje kontakt z publicznością, zachęca do wspólnej zabawy a publiczność potrafi to docenić. Z tego co zaobserwowałam, po koncercie wszyscy wyszli zachwyceni, uśmiechnięci. Eleni z zespołem przekazała mnóstwo pozytywnej energii. Dziękujemy!!!
Było Fajnie , jak za dawnych lat.
polecam oby jak najwięcej takich koncertów
Było fajnie ale trochę za krótki występ. Ogólnie super się bawiłem z moją żoną.
Piękny koncert, doskonałe odprężenie w tych niełatwych czasach... Eleni w świetnej formie, jak zwykle potrafiąca porwać publiczność do wspólnego śpiewu i zabawy...
Było cudownie!! Eleni jest fantastyczna!!
Cudowny koncert. Eleni wspaniała. Oby jak najwięcej takich koncertów 💞🎶💖
Cudowna Eleni, klasa i wielki szacunek dla publiczności.
Dużo dobrej, radosnej muzyki! Słuchanie Eleni wprowadza pokój do mojego serca. Dziękuję 🥰
Koncert był bardzo udany, znałam prawie wszystkie piosenki, jedna była nowością do, której Eleni się przyznała, że musiała być bardziej skupiona, można było zrobić jej zdjęcia blisko barierki, z nią też zachowując odległość, fajnie zespół grał, szczególnie Zorbę, minus niewygodne siedzenia, bolał kręgosłup
Piękne piosenki, wspaniały koncert! Cudowny prezent dla Mamy!
Jak zawsze p. Eleni na bardzo wysokim poziomie. Było super.
Kudrys 20.06.2021 21:08
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert