Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Eleni

Eleni - koncert Świąteczny

koncert Eleni

Eleni - koncert Świąteczny

Eleni - koncert Świąteczny - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyka zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu "Ballada". Po egzaminie maturalnym w 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus działającego przy Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART w Sopocie. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą - "Po słonecznej stronie życia" nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty długogrające: "Moja miłość" , "Buzuki disco", " Ty jak niebo, ja - jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt" , "Moje Credo", "Nic miłości nie pokona" oraz "Kolędy Polskie". Za większość z powyższych pozycji Eleni otrzymała "Złote Płyty". Obecnie Eleni występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Eleni - koncert Świąteczny


Jak działają recenzje?
Fantastyczny koncert, z klasą, bawiliśmy się wspaniale.
Magdalena 27.12.2021 07:45
Wspaniały koncert pełen ciepłej atmosfery,którą stworzyła Eleni z Zespołem.Jak zawsze wykonanie na najwyższym poziomie.Klimat koncertu oraz wspólne śpiewanie kolęd wprowadziły w nastrój świąteczny.Artystka wysokiej klasy przekazuje dobro,miłość,spokój itp. Gospodarz sali mógł przystroić świątecznie scenę (choinką).
Dorota 26.12.2021 15:24
Ja i moja żona jesteśmy fanami Eleni dlatego ten jak i wcześniejsze koncerty Eleni na których byliśmy były wielkiem przeżyciem tym bardziej ,że jesteśmy zakochani w Grecji i greckiej muzyce.
Arkadiusz 21.12.2021 11:17

Polecane z kategorii koncert