koncert Eleni

Eleni z zespołem

koncert Eleni

Eleni z zespołem

Eleni z zespołem - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki w wykonaniu Eleni z zespołem . Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielka miłość oraz najnowsze kompozycje z płyty Statek do Pireusu. Piosenkarce będzie towarzyszył zespół w osobach: Kostas Dzokas,Aleksander Białous.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Eleni z zespołem

fantastyczna atmosfera jak zawsze z jej udziałem
Cudowny koncert♥️
Koncert bardzo podobał się mojej mamie, opowiadała, że ona i publiczność bawiła się świetnie.. Repertuar był znany publiczności, pojawił się też utwór instrumentalny. Eleni w świetnej formie. Mama poleca występ Eleni z zespołem.
Mama zachwycona :-)
Piękny koncert. Cudowana osoba! Jesteśmy zachwyceni 💓
Piękny koncert 🎧🎼🎶
Jestem zachwycona! Eleni jak zwykle niezawodna, wspaniała artystka, skromna, profesjonalna. Bardzo naturalnie nawiązuje kontakt z publicznością, zachęca do wspólnej zabawy a publiczność potrafi to docenić. Z tego co zaobserwowałam, po koncercie wszyscy wyszli zachwyceni, uśmiechnięci. Eleni z zespołem przekazała mnóstwo pozytywnej energii. Dziękujemy!!!
polecam oby jak najwięcej takich koncertów
Piękny koncert, doskonałe odprężenie w tych niełatwych czasach... Eleni w świetnej formie, jak zwykle potrafiąca porwać publiczność do wspólnego śpiewu i zabawy...
Było cudownie!! Eleni jest fantastyczna!!
Cudowny koncert. Eleni wspaniała. Oby jak najwięcej takich koncertów 💞🎶💖
Cudowna Eleni, klasa i wielki szacunek dla publiczności.
Dużo dobrej, radosnej muzyki! Słuchanie Eleni wprowadza pokój do mojego serca. Dziękuję 🥰
Koncert był bardzo udany, znałam prawie wszystkie piosenki, jedna była nowością do, której Eleni się przyznała, że musiała być bardziej skupiona, można było zrobić jej zdjęcia blisko barierki, z nią też zachowując odległość, fajnie zespół grał, szczególnie Zorbę, minus niewygodne siedzenia, bolał kręgosłup
Jak zawsze p. Eleni na bardzo wysokim poziomie. Było super.
Kudrys 20.06.2021 21:08
Było fajnie,ale publiczność kiepska
Agnieszka15 18.06.2021 14:00

Polecane z kategorii koncert