koncert

Elvis Presley Show Symfonicznie – powrót Króla

koncert

Elvis Presley Show Symfonicznie – powrót Króla

Elvis Presley Show Symfonicznie – powrót Króla - Bilety na koncert

ELVIS PRESLEY SHOW SYMFONICZNIE – POWRÓT KRÓLA
Z okazji 40 rocznicy śmierci Elvisa Presleya agencja Prestige Concerts zaprasza na wyjątkowy i pierwszy w Polsce koncert symfoniczny, poświęcony twórczości niekwestionowanego króla rock’and’rolla.

Podczas koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje artysty w oryginalnych aranżacjach symfonicznych, wykonanych przez wybitnych muzyków, przy udziale wrażliwych i bardzo utalentowanych solistów polskiej sceny muzycznej, znanych między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent (Michał Kaczmarek, Gosia Janek).

Koncert wypełnią same hity Króla a więc "Heartbreak Hotel", "Don't Be Cruel", "Hound Dog", "Love Me Tender", In The Ghetto”, „Can’t Help Falling In Love”, “Jailhouse Rock", "One Night", "It's Now Or Never", "Are You Lonesome Tonight” i wiele wiele innych.

Ale ten koncert to nie tylko utwory Elvisa Presley’a. W naszych koncertach lubimy bowiem zabierać widza w świat różnych gatunków muzycznych. I tak, nawiązując do czerokeskiego pochodzenia Króla usłyszymy dźwięki plemion indiańskich a europejskie korzenie Elvisa zaakcentowane zostaną przez melodie charakterystyczne dla szkockiej kultury.
Elvis Presley to ikona popkultury XX-wieku, aktor, symbol seksu. Podczas koncertu opowiemy o powyższych obliczach artysty jak również przedstawimy je widzom na multimedialnych wizualizacjach.

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z Elvisem.
Elvis Presley Show Symfonicznie to kolejna produkcja agencji Prestige Concerts, w której usłyszeć można połącznie gatunków pop, rock, czy disco z akcentem symfonicznym czy operowym. Nasze wcześniejsze tego typu produkcje to: Michael Jackson Symfonicznie, Whitney Houston Symfonicznie, Freddie Mercury Rock-Operowo, Muzyczny życiorys Franka Sinatry, Abba – miłosna opowieść symfoniczna, Viva Italia – włoskie widowisko muzyczne, The 3 Tenors – mulimedialna gala operowa, Tribute to George Michael, Viva Latino America.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Elvis Presley Show Symfonicznie – powrót Króla

Koncert był świetnym pomysłem, dobrze przygotowany pod względem artystycznym i wykonawczym. Karygodnym błędem było zorganizowanie systemu sprzedaży. Gdy chciałam kupić bilety, wyświetliła się informacja, że nieomal wszystkie bilety są niedostępne. Wydałam niepotrzebnie 240 zł na dwa bilety, w sytuacji, gdy była zaledwie garstka ludzi i nie byłoby problemu z widocznością. Czuję się oszukana. Ceny biletów wzięte prosto z kosmosu. Z pewnością gdyby były bardziej przystępne, sala byłaby zapełniona, jak jest na innych spektaklach i koncertach w KDK w Konstancinie. A tak? Zupełna porażka - my oszukani - zdarto z nas niepotrzebnie pieniądze, artyści którzy dali z siebie wszystko, zawiedzeni, bo wydawało im się, że nikt nie chciał przyjść... Wielka szkoda... i ten niesmak...

Polecane z kategorii koncert