koncert

Energia Źródeł - Folkowe OKO - Czeremszyna

koncert

Energia Źródeł - Folkowe OKO - Czeremszyna

Energia Źródeł - Folkowe OKO - Czeremszyna - Bilety na koncert

Czeremszyna - Podlaska Hodowla Muzyki Żywej - to jeden z ciekawszych zespołów muzyki folk w Polsce. Spójny artystycznie, a jednocześnie różnorodny i atrakcyjny repertuarowo zespół z bogatym instrumentarium i po mistrzowsku opanowanym śpiewem wielogłosowym. Konsekwentnie, przez ponad 25 lat swojego istnienia, inspiruje się folklorem słowiańskim. Powstał w 1993 roku w Czeremsze, niewielkiej miejscowości na Podlasiu, w swoistym wielokulturowym tyglu. Mieszają się tu tradycje i obyczaje polskie, białoruskie, ukraińskie, tatarskie... Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w repertuarze Czeremszyny. Koncerty zespołu to żywa energia przyjmowana niezwykle pozytywnie przez publiczność w każdym wieku zarówno w Polsce jak i Europie. W dorobku mają 6 albumów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Energia Źródeł - Folkowe OKO - Czeremszyna

Bardzo dobry koncert! Czeremszyna jest nadal świetna! wspaniałe głosy. Ich koncert to jak łyk źródlanej zimnej wody w gorący letni dzień. Na następny koncert też przyjdziemy :)
Cudowny koncert, wspaniały kontakt zespołu z publicznością. Muzyka taka, że chwyta za serce i ściska aż do łez albo porywa swoją energią.
Mistrzostwo Świata :) kameralny koncert a pozniej mozna porozmawiac z zespolem:)

Polecane z kategorii koncert