koncert

Erith

koncert

Erith

Erith - Bilety na koncert

Niezła Sztuka zaprasza na koncert artystki wyjątkowej i nietuzinkowej! W lipcu na Open'er Festivalu, a teraz u Nas! Wystąpi dla Was: Erith!

Erith nie gra zwykłych koncertów... Jej solo-act'y to performance, elektroniczne show, podczas których artystka wciąga publiczność do swojego kosmicznego świata. Erith loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec i towarzysząca mu gra świateł.

Najnowszy singiel: https://youtu.be/sHEVjnL9Ffg

Erith obecnie pracuje nad swoją drugą płytą, a jej pierwszy album "Speed of Light" został uznany jako jeden z najciekawszych debiutów na polskiej scenie muzycznej:

"Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach(...)".
~ Piotr Stelmach - Program Trzeci Polskiego Radia

"Ten, kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią".
~ Outrave: http://outrave.net/muzyka/erith-nowym-klipem-odslania-debiutancki-album-speed-of-light-zobacz-this-is-what-we-are

"Nie ma na "Speed of Light" dwóch podobnie brzmiących utworów, nie ma czasu na znużenie i muszę przyznać, że mam naprawdę duży problem z wyłączaniem tego albumu. Jego magnetyczna moc sprawiła, że na kilka dni wszystkie inne płyty przestały istnieć. (...) To muzyka przede wszystkim niesztampowa, stworzona z pasji, a nie z przepisu na popularny electropop czy synthwave, choć jednocześnie bardzo przebojowa i mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie się nią zarażać, bo niewielu młodych artystów z Polski w równym stopniu zapracowało na sukces"
~Soundrive.pl: http://soundrive.pl/article/851/erith-speed-of-light

"Erith podbiła serca ludzi na długo przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Podczas koncertów, wszystko, co robi – śpiew, taniec, zachowanie na scenie, jest dowodem na to, że wszystko to jest szczere i płynie prosto z serca".
~Hiro: http://hiro.pl/fluorescencyjne-klimaty-erith-prezentuje-swoj-szalony-swiat-na-debiutanckiej-plycie/

Cały album dostępny na Spotify:
https://open.spotify.com/artist/5JGMmUfV5ik163cyRiOlS0

Bilety:
Przedsprzedaż: 20 PLN
W dniu koncertu: 30PLN
Dostępne już dziś stacjonarnie w Cafepubie Niezła Sztuka ul. Sobieskiego 18
I już niebawem na naszej stronie: www.niezla-sztuka.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Erith

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert