koncert

Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór!

koncert

Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór!

Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór! - Bilety na koncert

W Koszalinie 6 grudnia swoją premierę ma niezwykłe widowisko! Ewa Farna na zakończenie niezwykle udanego dla niej roku przygotowała kilka niespodzianek podczas premierowego show o których fani dowiedzą się w mikołajkowy wieczór. Koncert z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim fanom artystki. Zabawa w najnowocześniejszej i największej hali widowiskowo-sportowej na Pomorzu Środkowym, wspólnie z tysiącami fanów na parkiecie.

Na koszalińskiej scenie widzowie będą mogli posłuchać piosenek z ostatniego krążka piosenkarki „Znak” , „Ulubiona rzecz” , „Tajna misja”, a także jej największych hitów z poprzednich płyt m.in. „Bez Łez” , „Ewakuacja” , „Cicho” , „Nie przegap”, wszystko okraszone doskonałą oprawą audiowizualną, która zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów przeżyć muzycznych. Pop-Rockowe kawałki przyciągają uwagę zarówno młodych, jak i dojrzałych fanów artystki, którzy potrafą docenić wysoki kunszt, a także doskonały głos Ewy Farnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór!

szkoda, że po ok 30 min oczekiwania po występie artystka wie wyszła dać autografów. Nie wiem co było później bo dzieci miały dość oczekiwania i wyszły rozczarowanw
beznadzieja moje miejsce zostało sprzedane komuś innemu. miejsce w pierwszym rzędzie. bałan. bede się zwracał o zwrot pieniedzy.

Polecane z kategorii koncert