Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór! | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór!

koncert

Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór!

Ewa Farna Live - niezwykłe show w Mikołajkowy wieczór! - Bilety na koncert

W Koszalinie 6 grudnia swoją premierę ma niezwykłe widowisko! Ewa Farna na zakończenie niezwykle udanego dla niej roku przygotowała kilka niespodzianek podczas premierowego show o których fani dowiedzą się w mikołajkowy wieczór. Koncert z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim fanom artystki. Zabawa w najnowocześniejszej i największej hali widowiskowo-sportowej na Pomorzu Środkowym, wspólnie z tysiącami fanów na parkiecie.

Na koszalińskiej scenie widzowie będą mogli posłuchać piosenek z ostatniego krążka piosenkarki „Znak” , „Ulubiona rzecz” , „Tajna misja”, a także jej największych hitów z poprzednich płyt m.in. „Bez Łez” , „Ewakuacja” , „Cicho” , „Nie przegap”, wszystko okraszone doskonałą oprawą audiowizualną, która zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów przeżyć muzycznych. Pop-Rockowe kawałki przyciągają uwagę zarówno młodych, jak i dojrzałych fanów artystki, którzy potrafą docenić wysoki kunszt, a także doskonały głos Ewy Farnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

szkoda, że po ok 30 min oczekiwania po występie artystka wie wyszła dać autografów. Nie wiem co było później bo dzieci miały dość oczekiwania i wyszły rozczarowanw
beznadzieja moje miejsce zostało sprzedane komuś innemu. miejsce w pierwszym rzędzie. bałan. bede się zwracał o zwrot pieniedzy.

Polecane