Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

koncert

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

NAJLEPSZE DEBIUTY MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W JEDNYM MIEJSCU! JUŻ 23 KWIETNIA W DOBRYM MIEJSCU NA WARSZAWSKICH BIELANACH ODBĘDZIE SIĘ XII FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE. CO ROKU NA SCENIE WYKONAWCY PREZENTUJĄ RÓŻNORODNE NURTY MUZYCZNE: OD ROCKA, GOSPEL, POPU PO JAZZ. W TYM ROKU FESTIWAL ODBYWA SIĘ W RAMACH XXVIII TARGÓW WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Festiwal rozpocznie koncert zwycięzców Debiutów 2022 - ZESPOŁU
SEZON NA CZEREŚNIE. Na scenie zobaczymy 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano DEBIUTU 2023. Podczas finału festiwalu zaprezentuje się zespół BEU - zwycięzcy konkursu NON STOP CCM.

Chrześcijańskie Granie to największy i najbardziej zróżnicowany festiwal promujący młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Niezwykle rodzinna atmosfera, zaangażowanie i wysoki poziom sprawiają, że z roku na rok poszerza się grupa odbiorców wydarzenia.

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany przez: „Chrześcijańskie Granie", Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" i Agencję Koncertową "PROCULTURE".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

Fajne, różnorodne występy. Profesjonalny, ale za sztywny, za formalny, za sztuczny prowadzący dziennikarz z Polskiego Radia (może ktoś z środowiska chrześcijańskiej muzyki byłby lepszy?).
Franek 24.10.2022 12:24

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

  • Fajne, różnorodne występy. Profesjonalny, ale za sztywny, za formalny, za sztuczny prowadzący dziennikarz z Polskiego Radia (może ktoś z środowiska chrześcijańskiej muzyki byłby lepszy?).

    Franek 24.10.2022 12:24


Polecane z kategorii koncert