Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

koncert

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023 - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023

NAJLEPSZE DEBIUTY MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ W JEDNYM MIEJSCU! JUŻ 23 KWIETNIA W DOBRYM MIEJSCU NA WARSZAWSKICH BIELANACH ODBĘDZIE SIĘ XII FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE. CO ROKU NA SCENIE WYKONAWCY PREZENTUJĄ RÓŻNORODNE NURTY MUZYCZNE: OD ROCKA, GOSPEL, POPU PO JAZZ. W TYM ROKU FESTIWAL ODBYWA SIĘ W RAMACH XXVIII TARGÓW WYDAWCÓW KATOLICKICH.

Festiwal rozpocznie koncert zwycięzców Debiutów 2022 - ZESPOŁU
SEZON NA CZEREŚNIE. Na scenie zobaczymy 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano DEBIUTU 2023. Podczas finału festiwalu zaprezentuje się zespół BEU - zwycięzcy konkursu NON STOP CCM.

Chrześcijańskie Granie to największy i najbardziej zróżnicowany festiwal promujący młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Niezwykle rodzinna atmosfera, zaangażowanie i wysoki poziom sprawiają, że z roku na rok poszerza się grupa odbiorców wydarzenia.

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany przez: „Chrześcijańskie Granie", Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" i Agencję Koncertową "PROCULTURE".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: XII.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2023


Jak działają recenzje?
Cudowne wydarzenie! Niesamowita energia, uwielbienie Pana, które chwytało za serce. Świetni wykonawcy. Cała organizacja na wysokim poziomie. Wspaniałe promowanie katolickiej muzyki. Oby więcej takich wydarzeń :)
Ewelina 24.04.2023 09:39
Fajne, różnorodne występy. Profesjonalny, ale za sztywny, za formalny, za sztuczny prowadzący dziennikarz z Polskiego Radia (może ktoś z środowiska chrześcijańskiej muzyki byłby lepszy?).
Franek 24.10.2022 12:24

Polecane z kategorii koncert