koncert

Festiwal Na Fali 2015

koncert

Festiwal Na Fali 2015

Festiwal Na Fali 2015 - Bilety na koncert

FESTIWAL NA FALI 2015 !

16 sierpnia 2015r. Amfiteatr w Koszalinie odwiedzi plejada polskich Artystów.
Wystąpią: Beata i Bajm, Ania Wyszkoni, Afromental, LemON, De Mono, Red Lips, Sound'n'Grace, Najlepszy Przekaz w Mieście. Koncert będzie współprowadzić uwielbiany przez mieszkańców Koszalina Piotr Bałtroczyk.

Podczas koncertu NA FALI usłyszycie piosenki, które królowały w polskich rozgłośniach radiowych. To będzie niezapomniane i energetyzujące muzyczne doznanie, w którym nie zabraknie największych hitów z dorobku zaproszonych Gwiazd.

Wzorem ubiegłego roku o godz. 20:00 rozpocznie się transmisja telewizyjna koncertu na antenie TVP 2. Publiczność Amfiteatru oraz Telewidzowie "Dwójki", zobaczą nietypowe duety. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaprezentują się wspólnie z wokalistami - amatorami, którzy walczyć będą o statuetkę NA FALI oraz nagrodę pieniężną . Wokaliści, którzy stworzą duety z Gwiazdami zostaną wybrani w drodze castingu, a w finale konkursu o zwycięstwie zadecydują głosy oddawane za pośrednictwem bramki SMS. W 2014 roku zwyciężyła Karolina Nawrocka, która wspólnie z zespołem LemON wykonała piosenkę "Wkręceni (nie ufaj mi)". W tym roku duet również pojawi się na deskach koszalińskiego Amfiteatru.

W koncercie oprócz duetów usłyszymy również zespół Afromental, który z pewnością do czerwoności rozgrzeje publiczność w Koszalinie oraz- za pośrednictwem TVP 2- całą Polskę.

Na zakończenie festiwalu odbędzie się występ Beaty i Bajmu, podczas którego z rąk Prezydenta Miasta Koszalina- Piotra Jedlińskiego zespół otrzyma statuetkę BURSZTYNOWA FALA za całokształt pracy artystycznej z życzeniem dalszych owocnych lat kariery muzycznej.

PROGRAM FESTIWALU:
KONCERT NA FALI, w ramach którego zostanie przeprowadzony konkurs PRZEBOJOWE DUETY. Transmisja w ramach trasy LATO ZET I DWÓJKI

ARTYŚCI:
- Beata i Bajm,
- Ania Wyszkoni,
- Afromental,
- LemON,
- De Mono,
- Red Lips,
- SoundnGrace,
- Najlepszy Przekaz w Mieście
- Piotr Bałtroczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Na Fali 2015

Koncert poprowadzony z humorem, perfekcyjnie, scena piękna.
Swietna muzyka, doskonali wykonawcy. Zarte prowadzacych nieco ponizej poziomu.
Super!
Marcin 18.08.2015 11:31
Bardzo fajny koncert,świetnie się bawiliśmy-za rok też będziemy:)
monia1 18.08.2015 11:12
Bardzo udana impreza, dużo fajnych utworów, miłe i zabawne prowadzenie.
wisniae 18.08.2015 07:42
Bilety droższe niż kupione na miejscu.Problem z wydrukiem biletów.Nikt na miejscu nie był poinformowany o biletach z biletyny.Sprawa była przekazywana dalej.Ostatecznie mogłam wejść,bo nie wiadomo było jak to roztrzygnąć.Moje miejsca były w cenie 70 zł a osób obok za 20.Skandal.
Super spędzony wieczór.
Było super!! zbieram siły na przyszły rok!!
Paulina 17.08.2015 21:12
Super koncert,rewelacja
Prowadzący byli najlepsi,energiczni i z humorem- BRAWO!!! Zespół Bajm,miał śpiewać więcej piosenek niż TYLKO 3. Sama Beata Kozidrak o tym wspomniała. Ale wyszło jak wyszło,ze to zespół DE MONO śpiewał po zakończeniu głownego koncertu. Gdybym wiedziała to szczerze nie poszłabym na ten koncert. Ruda skakała po scenie jak oszalała-fakt mnóstwo energii kobitka ma,ale ile można słuchać krzyków. Ania Wyszkoni subtelna kobieta z klasą zaśpiewała ładnie 3 wolne piosenki lecz uważam,że na takie festiwale powinno wybierać się utwory szybki i z energią aby porwać publiczność. Za to zespól Sound?n?Grace MEGA-KOCHAM KOCHAM KOCHAM..Porwał publiczność do tańca od samego początku.Jedyny godnyy polecenia.Wspomniana już Beata Kozidrak posiada większe hity niż zaprezentowała,ale było fajnie:) Matko z córką...zespół Afromental-dla mnie szok. Nie lubię takiej muzyki i uważam,że nie nadają sie na takie koncerty gdzie przychodzą ludzie z dziećmi.De mono i zespół lemon - nua,nuda,nuda.Uważam,że na koncertach powinni grać hity, które ludzie znają i chętnie śpiewaja..I jeszcze jedno- g pozdrawiam serdecznie śliczną Halinkę i całą ekipę Radia ZET:)
Marta 17.08.2015 16:56
Zeszłoroczna edycja była bardziej "dopracowana", ale nie można umniejszyć trudu, jaki wszyscy zadali sobie, aby u nas w mieście coś się działo. Z miłą chęcią pojadę za rok !
AnOk 17.08.2015 15:05
Fajna zabawa. Trochę słabo, że prowadzący powtarzali żarty. jeden raz poza anteną w TVP2 a drugi raz na.
glodny 17.08.2015 12:43
Koncert naprawdę udany:)
LatoZet Koszalin 2015
Ania 17.08.2015 10:51
Weszlismy na koncert z 45 minutowym opóźnieniem ponieważ organizator z 5 bramek otworzył tylko jedną, tłok i ścisk, ludzie klęli i pomstowali, dno
super
Super zabawa, więcej takich imprez.
slaw 17.08.2015 09:37
impreza super, miło się bawiliśmy z żoną i znajomymi
arko 17.08.2015 09:27
koncert udany,występy na najwyzszym poziomie
goya761 17.08.2015 08:59

Polecane z kategorii koncert