Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie

koncert

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie - Bilety na koncert

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd!
Teatr letni w Szczecinie, ul. Frałata 2,
5 czerwca (niedziela), godz. 17:00

Jedyny w Polsce, tak duży koncert gwiazd, polskiej piosenki i estrady.
Tylko tego wieczoru spotkają się na scenie żywe legendy polskiej estrady aby wykonać swoje największe hity.
Na scenie przebój będzie gonił przebój. Gwiazdami Festiwalu Niezapomnianych Gwiazd 2016 w Szczecinie będą:
Halina Kunicka z przebojami: „To były piękne dni”, „Orkiestry dęte”, „ Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Upływa szybko życie”, „Gwiazda naszej miłości” i inne. Zespół 2 plus 1: "Windą do nieba", "Chodź pomaluj mój świat", "Iść w stronę słońca", "Requiem dla samej siebie", "Windą do nieba" czy "Wielki mały człowiek". Wojciech Gąssowski i jego legendarne już utowry: „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Zielone Wzgórza nad Soliną” Jerzy Połomski zaśpiwea m.in.: „Bo z dziewczynami”, „Cała sala spiewa z nami”, „Nie zapomnisz nigdy”
To będzie magiczny wieczór wspomnień i niepowtarzalna okazja zobaczyć na jednej scenie kultowych artystów polskiej piosenki. Zapraszamy zarówno tych, którym zaprezentowane utwory przypomną lata młodości jak i tych, dla których to może być jedyna okazja, by spotkać na żywo legendy polskiej piosenki.
Poczuj klimat Opola w Szczecińskim Amfiteatrze !!

Ostatnie dni promocji!!
Pierwsze 300 biletów 10 % taniej!
www.festiwalniezapomnianychgwiazd.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Występy Gwiazd super. Pani Halina Kunicka super głos, niezapomniane piosenki, dla mnie Pani Kunicka super wokalistka. Dużo wzruszeń, niezapomniane przeżycie. Natomiast wystrój sceny bardzo ubogi, brzydki a ten plastikowy kubek leżący na scenie od samego początku imprezy do końca wstyd. Pozdrawiam
Szanowni Państwo, Koncert nie był udany z powodu złej organizacji samego występu oraz fatalnego nagłośnienia. Niestety, wyszłam z Amfiteatru w trakcie koncertu. Dodam, że podobną recenzję wygłosił jeden z wykonawców, Jerzy Połomski.
Bardzo ładny koncert. Miło było wrócić do pięknych, melodyjnych piosenek.
Proszę przekazać organizatorom, że opóźnianie koncertu (tutaj nawet 15 minut!)i brak komentarza z przeprosinami dla publiczności jest arogancją i lekceważeniem. Sam koncert to sympatyczny powrót do przeszłości. W moim odczuciu był to mile spędzony wieczór. Szkoda tylko, że wysoka cena biletów ograniczyła tak znacząco ilość widzów. Pozdrawiam, A.
Bardzo fajne wydarzenie. Bilety w dobrej cenie i bardzo miła i profesjonalna obsluga biletyna.pl. Pani Kasiu bardzo dziękuję raz jeszcze.
To były kpiny z publiczności. Fatalne nagłośnienie, jeszcze gorszy repertuar, uszy bolały słysząc zafałszowany śpiew Pana Jerzego Połomskiego, Pani Kunickiej czy zespołu 2+1.Dłużej z żoną nie wytrzymaliśmy!!! Szkoda czasu i pieniędzy, i tylko żal wielu starszych osób- wg. mnie oszukanych- którzy wydali niemałe pieniądze na bilety, dołożyli dużo wysiłku aby dotrzeć na ,,koncert". Szczerze odradzam zakup biletów i uczestnictwo w żenującym widowisku. Kabaret ,,Relaks" prowadzący imprezę - skandaliczny poziom. Szczerze odradzam.
Świetne widowisko z aktywnym udziałem uczestników.
miło było

Polecane