koncert

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie

koncert

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie - Bilety na koncert

Festiwal Niezapomnianych Gwiazd!
Teatr letni w Szczecinie, ul. Frałata 2,
5 czerwca (niedziela), godz. 17:00

Jedyny w Polsce, tak duży koncert gwiazd, polskiej piosenki i estrady.
Tylko tego wieczoru spotkają się na scenie żywe legendy polskiej estrady aby wykonać swoje największe hity.
Na scenie przebój będzie gonił przebój. Gwiazdami Festiwalu Niezapomnianych Gwiazd 2016 w Szczecinie będą:
Halina Kunicka z przebojami: „To były piękne dni”, „Orkiestry dęte”, „ Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Upływa szybko życie”, „Gwiazda naszej miłości” i inne. Zespół 2 plus 1: "Windą do nieba", "Chodź pomaluj mój świat", "Iść w stronę słońca", "Requiem dla samej siebie", "Windą do nieba" czy "Wielki mały człowiek". Wojciech Gąssowski i jego legendarne już utowry: „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Zielone Wzgórza nad Soliną” Jerzy Połomski zaśpiwea m.in.: „Bo z dziewczynami”, „Cała sala spiewa z nami”, „Nie zapomnisz nigdy”
To będzie magiczny wieczór wspomnień i niepowtarzalna okazja zobaczyć na jednej scenie kultowych artystów polskiej piosenki. Zapraszamy zarówno tych, którym zaprezentowane utwory przypomną lata młodości jak i tych, dla których to może być jedyna okazja, by spotkać na żywo legendy polskiej piosenki.
Poczuj klimat Opola w Szczecińskim Amfiteatrze !!

Ostatnie dni promocji!!
Pierwsze 300 biletów 10 % taniej!
www.festiwalniezapomnianychgwiazd.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Niezapomnianych Gwiazd w Szczecinie

Występy Gwiazd super. Pani Halina Kunicka super głos, niezapomniane piosenki, dla mnie Pani Kunicka super wokalistka. Dużo wzruszeń, niezapomniane przeżycie. Natomiast wystrój sceny bardzo ubogi, brzydki a ten plastikowy kubek leżący na scenie od samego początku imprezy do końca wstyd. Pozdrawiam
Szanowni Państwo, Koncert nie był udany z powodu złej organizacji samego występu oraz fatalnego nagłośnienia. Niestety, wyszłam z Amfiteatru w trakcie koncertu. Dodam, że podobną recenzję wygłosił jeden z wykonawców, Jerzy Połomski.
Bardzo ładny koncert. Miło było wrócić do pięknych, melodyjnych piosenek.
Proszę przekazać organizatorom, że opóźnianie koncertu (tutaj nawet 15 minut!)i brak komentarza z przeprosinami dla publiczności jest arogancją i lekceważeniem. Sam koncert to sympatyczny powrót do przeszłości. W moim odczuciu był to mile spędzony wieczór. Szkoda tylko, że wysoka cena biletów ograniczyła tak znacząco ilość widzów. Pozdrawiam, A.
Bardzo fajne wydarzenie. Bilety w dobrej cenie i bardzo miła i profesjonalna obsluga biletyna.pl. Pani Kasiu bardzo dziękuję raz jeszcze.
To były kpiny z publiczności. Fatalne nagłośnienie, jeszcze gorszy repertuar, uszy bolały słysząc zafałszowany śpiew Pana Jerzego Połomskiego, Pani Kunickiej czy zespołu 2+1.Dłużej z żoną nie wytrzymaliśmy!!! Szkoda czasu i pieniędzy, i tylko żal wielu starszych osób- wg. mnie oszukanych- którzy wydali niemałe pieniądze na bilety, dołożyli dużo wysiłku aby dotrzeć na ,,koncert". Szczerze odradzam zakup biletów i uczestnictwo w żenującym widowisku. Kabaret ,,Relaks" prowadzący imprezę - skandaliczny poziom. Szczerze odradzam.
Świetne widowisko z aktywnym udziałem uczestników.
miło było

Polecane z kategorii koncert