koncert

Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej - Pole Twórczego (W)Rażenia

koncert

Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej - Pole Twórczego (W)Rażenia

Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej - Pole Twórczego (W)Rażenia - Bilety na koncert

Festiwal Pole Twórczego (W)Rażenia to festiwal poświęcony twórczości chrześcijańskiej, ale nie tylko. Rokrocznie na festiwalu występują artyści prezentujący różnorodne style muzyczne. Pojawiają się też, poza muzyką, inne formy twórczości jak na przykład teatr czy poezja. Do tej pory na festiwalowej scenie wystąpili: Tomasz Żółtko, Beata Bednarz, zespół Mate.o, EKS, Gabriela Gąsior & Holy Noiz, Piotr Płecha, Grzegorz Kloc, Not For Sale i wielu innych.

W tegorocznej edycji wystąpi zespół Arkadio, Ars luvenium oraz Play&Pray.

Play&Pray to jeden z ciekawszych zespołów młodego pokolenia na rynku muzyki chrześcijańskiej. Prezentowany przez grupę repertuar to fuzja wielu gatunków nowoczesnej muzyki rozrywkowej. Doskonałym uzupełnieniem strony instrumentalnej są dwa nastrojowe, damskie wokale. Grupa wykonuje w pełni autorski materiał z tekstami inspirowanymi Ewangelią. Poza popularyzowaniem wartości chrześcijańskich zespół stawia na rozrywkę na wysokim poziomie, spontaniczną modlitwę i angażowanie publiczności we wspólny śpiew.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej - Pole Twórczego (W)Rażenia

Było super! Wszystko ok!
Więcej takich festiwali
Super koncert, super miejsce! Pole Twórczego Wrażenia jak zwykle na najwyższym poziomie!
Było super! :) Proszę więcej takich koncertów!
Wydarzenie super pomysł, świetnie się bawiłem. Na koncercie były zróżnicowane style i gatunki muzyczne. Dlatego każdy znalazł tam coś dla siebie. Jedynie sprawa związana z nagłośnieniem wymaga zmiany. Na dole sali źle się rozchodził dźwięk, za cicho był nagłośniony głos wykonawców w stosunku do instrumentów. Na balkonie nie dało się w spokoju degustować wydarzeniem muzycznym, ponieważ panowie z obsługi często wychodzili i rozmawiali. Minusem miejsc na balkonie jest ustawienie sprzętu i obsługi przed publicznością. Dziękuję za możliwość posłuchania muzyki chrześcijańskiej w naszym mieście. Pozdrawiam serdecznie
Świetna inicjatywa, ciekawi artyści. Widać było, że przygotowali się do występu. Jedyne na co można narzekać to nagłośnienie, wokalistów albo nie było słychać, byli za głuszani, a o poprawę jakości dźwięku musieli prosić że sceny.
Było super.
Bardzo mile chwile spędzone w gronie naprawdę dobrych artystów i ich twórczości, będę z przyjemnością wracał do tych chwil.
Świetna atmosfera, ambitna twórczość na wysokim poziomie polecam wszystkim serdecznie.

Polecane z kategorii koncert