koncert Festiwal Z Mego Okna Widać Góry

Z Mego Okna Widać Góry: Wolna Grupa Bukowina, Wołosatki, Turystyczne Jam Session

koncert Festiwal Z Mego Okna Widać Góry

Z Mego Okna Widać Góry: Wolna Grupa Bukowina, Wołosatki, Turystyczne Jam Session

Z Mego Okna Widać Góry: Wolna Grupa Bukowina, Wołosatki, Turystyczne Jam Session - Bilety na koncert

28 września w Starym Klasztorze przed wrocławską publicznością wystąpi prawdziwa legenda gatunku - WOLNA GRUPA BUKOWINA, posłuchamy największych przebojów grupy WOŁOSATKI w wykonaniu dawnych członków zespołu, a także zaprosimy publiczność do wspólnego śpiewania hitów z Krainy Łagodności w ramach TURYSTYCZNEGO JAM SESSION, które poprowadzi , znany z zespołu Bez Jacka, ZBYSZEK STEFAŃSKI wraz z wrocławskimi muzykami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

bardzo miły,klimatyczny koncert,którego zwieńczeniem było wspólne śpiewanie znanych piosenek.Swojska,turystyczna atmosfera,na luzie. cześć na szlaku
"Stare" WOŁOSATKI rewelacyjne. Powinny występować stale a nie tylko okazjonalnie. To było właśnie "TO"; aktualny oficjalny skład zespołu ma się od kogo uczyć /jeżeli zechce/. Natomiast jeżeli chodzi o "Bukowinę", to mogę powiedzieć tylko jedno - czas na emeryturę. Na niższą liczbę "Gwiazdek" w opinii zapracowała Wolna Grupa Bukowina.
Przepiękny, nastrojowy koncert i prawie cztery godziny słuchania i wspólnego spiewania. A sceneria Sali Gotyckiej to wartośc dodatkowa tego koncertu.

Polecane