koncert

Formacja Tango Para Todos

koncert

Formacja Tango Para Todos

Formacja Tango Para Todos - Bilety na koncert

Formacja Tango Para Todos – powstała w 2013 r., jest pierwszą i jedyną w Polsce niezawodową grupą muzyczną, specjalizującą się w muzyce tangowej, składającą się z chóru i orkiestry. Ma w repertuarze tanga polskie i argentyńskie. Grupę tworzą pasjonaci tanga, którzy przeznaczają swój prywatny czas na przygotowywanie kolejnych utworów tangowych.

Misją Formacji Tango Para Todos jest popularyzowanie muzyki tangowej, zarówno polskiej, której przywracamy należne jej miejsce w polskiej kulturze, jak i argentyńskiej, która jeszcze nie jest zbyt dobrze znana w Polsce.

Formacja poprzez swoje działania sprawia, że muzyka tangowa staje się bliska każdemu. Stąd nazwa Formacji, bo „tango para todos” znaczy ”tango dla wszystkich”.

Formacja regularnie koncertuje, ma za sobą ponad 60 koncertów, a każdy z nich był bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Zwłaszcza seniorzy z wielką radością słuchają tang w wykonaniu Formacji, bo tango to muzyka czasów ich młodości.

Formacja Tango Para Todos działa przy Staromiejskim Domu Kultury w Warszawie. W roku 2014 Formacja została objęta opieką impresaryjną Fundacji Partytura, instytucji, która wspiera rozwój kultury i sztuki. W 2016 r. Formacja Tango Para Todos wydała swoją pierwszą płytę CD, zatytułowaną „TANGO…”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Formacja Tango Para Todos

Wspaniały koncert! Utwory wykonywane przez chór i orkiestrę po mistrzowsku, z wielką pasją i uczuciem.

Polecane z kategorii koncert