Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Francesco Napoli Największe przeboje

koncert

Francesco Napoli Największe przeboje

Francesco Napoli Największe przeboje - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Francesco Napoli wystąpi w Krakowie
Rodzice chcieli, by został prawnikiem. On jednak wolał grać na gitarze i fortepianie i marzył o karierze muzycznej. Osiągnął swój cel, lansując m.in. tak znane przeboje jak „Balla Italia”, „Piano piano”, „Torneró”, „Arrivederci Amore”, czy „Marina” i zyskując, w latach 80. XX w., status gwiazdy włoskiej piosenki. Już niebawem – 17 maja 2023 (środa), o godz. 18.00 – te i inne wielkie hity Franceso Napoli będzie można usłyszeć podczas koncertu artysty w krakowskim Kinie Kijów (al. Zygmunta Krasińskiego 34). Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury Podgórza.
Francesco Napoli (właśc. Francesco Napolitano) założył swój zespół na początku lat 80. XX w. Przepustką do wielkiej kariery muzycznej stała się dla niego dwutygodniowa trasa koncertowa po Niemczech (gdzie obecnie mieszka na stałe), a w kolejnych latach utworami utrzymanymi w stylu disco i popu zdobył popularność w większości krajów europejskich oraz w obu Amerykach. W Polsce po raz pierwszy wystąpił w 1988 r. Ostatnia płyta artysty, zatytułowana „Lady Fantasy” sprzedała się w 44 krajach, w nakładzie 12 milionów egzemplarzy.
Bilety na majowy koncert artysty w Krakowie można kupić osobiście w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13) oraz w kasie biletowej Kina Kijów lub online TUTAJ (link).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

17.05.2023, 18:00 Kino Kijów
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Francesco Napoli Największe przeboje

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert