koncert

Freaki Afryki

koncert

Freaki Afryki

Freaki Afryki - Bilety na koncert

Od początku istnienia Festiwalu przyświeca nam idea łączenia kultur, stylów i ludzi. Podczas poprzedniej edycji rytmy afrykańskie współbrzmiały z jazzową harmonią, w tym roku zestawiamy kulturę Afryki Zachodniej.. z polską tradycyjną kulturą ludową! Celem zestawienia tych dwóch z pozoru odmiennych kultur, jest z jednej strony przybliżenie odbiorcom tradycji obu obszarów, z drugiej strony – szeroko rozumiana dyfuzja kulturowa.

W Polsce tradycyjna muzyka, ludowe tańce i pieśni zatraciły swoje pierwotne funkcje. Z roku na rok jednak zauważalna jest potrzeba powrotu do źródeł i korzeni. W Afryce Zachodniej tradycja wciąż jest żywa, a rytmy grane z pokolenia na pokolenie są ważnymi elementami dnia codziennego. Afryka wciąż jest autentyczna i oddycha rytmem..mamy zamiar pokazać, że rytmem potrafi również oddychać polska tradycja!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Freaki Afryki

Znakomita organizacja i niesamowite występy! Polecam zdecydowanie;)
Było naprawdę Super! Pierwszy raz byłam na takiej imprezie. Jestem zachwycona organizacją. Kocham takie klimaty! Zostałam zaczarowana przez występujących muzyków i tancerki. Sama zdjelam buty i dałam się porwać rytmom Afryki! ? Gorąco POLECAM!
Marzenita 19.05.2017 07:20
Super impreza! Piękna zabytkowa sala z dużą kubaturą dzięki czemu nie było duszno,przestronnie,sporo miejsca na zabawę. Dobre nagłośnienie.I cudowna afrykańska muzyka, porywający energetyczny taniec (jak oni się ruszają i jaką mają z tego przyjemność) i śpiew, który zabiera Cię prosto do nieba.To jest impreza na której czujesz,że inni ludzie wokół Ciebie są Ci bliscy, a myślę że to jest duża wartość! Gratulacje dla organizatorów imprezy! I szczególne pozdrowienia dla prowadzącej Anety Szlachety za serce z jakim to robi, dawno nie widziałam tyle radości życia w jednej osobie.
Gabriela 23.05.2016 19:05

Polecane z kategorii koncert