Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Frik Muzik Festival 2020: Wiewiórka Na Drzewie, Jan & Whorekiestra, Woda Ski Bla

koncert

Frik Muzik Festival 2020: Wiewiórka Na Drzewie, Jan & Whorekiestra, Woda Ski Bla

Frik Muzik Festival 2020: Wiewiórka Na Drzewie, Jan & Whorekiestra, Woda Ski Bla - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Klub Stary Klasztor zaprasza na kolejną edycję najbardziej zwariowanej wrocławskiej imprezy - FRIK MUZIK FESTIVAL 2020!
15 lutego w Sali Gotyckiej zagrają: wesoła i energetyczna, ale też trochę nieprzyzwoita WIEWIÓRKA NA DRZEWIE oraz odjechany JAN & WHOREKIESTRA znany wcześniej jako JAN NIEZBENDNY. W roli gospodarza imprezy wystąpi znany i lubiany zespół WODA SKI BLA - bądźcie gotowi na wszystko!

Pierwsza edycja Frik Muzik Festival w 2010 roku z udziałem gwiazdy stylu humppa, zespołu Eläkeläiset z Finlandii, zakończyła się totalną demolką sceny, upadkiem festiwalu na kilka lat oraz zamknięciem legendarnej sali Wytwórni Filmów Fabularnych - zobaczcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=Sdz1ncYZMUE
Co będzie tym razem, zależy tylko od Was! Pełni obaw - zapraszamy :)

Muzyka Wiewiórki na Drzewie ma w sobie swojski Śląsk i słoneczną Hiszpanię, ma w sobie radość i refleksję, jest bombą energetyczną z opóźnionym zapłonem. Odłamki zawsze zostają w głowie słuchaczy. Inspiracją do tworzenia muzyki jest przede wszystkim wszechstronność i zainteresowania muzyczne członków kapeli. W piosenkach można usłyszeć ciepłe hiszpańskie rytmy, rocka, reggae i ska, a kto wsłucha się w gitarę Szatqa to może usłyszy nawet maleńką szczyptę metalu. Kochamy świat i ludzi, czerpiemy energię z interakcji ze światem, z podróży, z ciągłego poszukiwania nowych ścieżek, dlatego teksty powstają z punktu widzenia leśnych stworzonek obserwujących bacznie rzeczywistość z najwyższych gałęzi drzew. Wiewiórka na drzewie występuje nie tylko w swoim naturalnym środowisku

Jan & Whorekiestra - laureat pierwszej nagrody audycji "Akademia Rozrywki" w Programie Trzecim Polskiego Radia za najlepszy utwór kabaretowy. Półfinalista talent show "Must be the music". Na łamach czasopisma „Teraz Rock” Kazik Staszewski uznał krążek album „The Best Of” jako najlepszą płytę roku. Na swoim koncie udane featuring'i z grupą Piersi, Neoklez, Golden Beaches, Chwytakiem czy Czesławem Mozilem. Ponad dziesięć milionów odsłon teledysków na serwisie youtube.

Woda Ski Bla - równie dobrze można by było się nazywać Ramzes albo Waltornia, ale kto dziś słucha waltorni.
Zespół powstał w worku ze skrzyżowania łodzi podwodnej z brojlerem - dziką rasa kurczaka jutlandzkiego. W Paryżu bądź Poznaniu. Niestety nie można do tego dojść ze względu na pisownię litery "ó" w wyrazie "kołek". Pierwszy utwór skomponowano ze względu na wycieczkę na Martynikę. Kariera muzyczna rozwija sie nadal w kierunku określonym jedynie symbolicznie przez pieśniarzy i tańca z Kowalewa - województwo pomorskie, trzeci słup od lewej. Wpływy wczesnobengalskokrasnoludzkopiękne, z dużym naciskiem na przednie koło psa. Zepsół jest plątaniną kabli, drutu kolczastego, oraz swoistym miszmasz zópy ogorkowej i jej dwóch braci. Z tym, że należy zauważyć tutaj i wszędzie po kolei przy okazji niezliczonych entuzjastycznych, a także najpiększych fanów muzrockowej jazzyki i przedstawicół pszczół w czynie. Paradne wygibasy myślowe zawarte w przesłaniu, a także swój niepowtarzalny styl zepsół nabył w drodze dyfuzji lub infekcji droga kropelkową od wybitnego fabrykanta gwoździ tudzież i betonu konkretnego, którego to nazwy nie możemy podać gdyż jest ciężka.
Skład ze społu:

  • węgiel aktywny - około trzech procent
  • reszta to praktycznie woda, appendix i azot

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Frik Muzik Festival 2020: Wiewiórka Na Drzewie, Jan & Whorekiestra, Woda Ski Bla

Świetna impreza. Pozytywna muzyka, kulturalni ludzie, super zabawa. Polecam
Anetha3 17.02.2020 09:05
Frik Muzik Festival 2020: Wiewiórka Na Drzewie, Jan & Whorekiestra, Woda Ski Bla
Wrocław, 15.02.2020
Stary Klasztor - Sala Gotycka

Polecane z kategorii koncert