Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Furie, Furie!

koncert

Furie, Furie!

Furie, Furie! - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy do Sali Koncertowej Fryderyk 5 marca o godz. 19.00 na niezwykły koncert z arii i pieśni genialnych kompozytorów i prawdziwych gigantów sztuki wokalnej.
Przez muzyczne epoki poprowadzą Państwa Yaryna Rak -sopran i Halina Szkodzińska towarzysząca artystce przy fortepianie.
Yaryna Rak. Absolwentka Lwowskiej Akademii Muzycznej im. M. Łysenki w klasie śpiewu operowego oraz klasie fortepianu. Zwyciężczyni konkursów pianistycznych i wokalnych w kraju i za granicą, Stypendystka Prezydenta Ukrainy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Polski. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach mistrzowskich. Występowała w Ukrainie, Polsce, Belgii, Republice Czeskiej, Chorwacji, Bułgarii, Austrii, Niemczech, Francji, Węgrach. Współpracuje z różnymi festiwalami, orkiestrami i teatrami w Polsce i za granica.
Halina Szkodzińska urodziła się we Lwowie, gdzie również ukończyła Państwową Akademie Muzyczną im. M. Łysenki, otrzymując w roku 2004 dyplom z wyróżnieniem na kierunku fortepian. Jest Laureatem Międzynarodowego konkursu pianistycznego we Francji. Występowała kilkakrotnie na scenie Filharmonii Lwowskiej solo, z towarzyszeniem orkiestry, jak również w składzie zespołu kameralnego. W swojej pracy łączy działalność akompaniatorską i pedagogiczną. Od 2006 r. pracuje w Warszawie, będąc zatrudniona na stanowisku nauczycielki fortepianu w szkole muzycznej oraz akompaniatorki baletu w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im . R. Turczynowicza.
Wydarzenia muzyczne w naszej Sali Koncertowej maja formę XIX spotkań muzycznych.
Wnętrze, inspirowane jest XIX wiekiem, stąd eleganckie, kryształowe żyrandole i stylowe dodatki XIX wiecznych designerów. Sala Koncertowa Fryderyk została uznana za najpiękniejszą sale kameralną w Warszawie.
W przerwie poczęstujemy Państwa lampką wina musującego.
Zapraszamy 15 minut przed koncertem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Furie, Furie!

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert