koncert

Ga-Ga Zielone Żabki

koncert

Ga-Ga Zielone Żabki

Ga-Ga Zielone Żabki - Bilety na koncert

Ga-Ga Zielone Żabki na punkowej trasie ! Na koncertach usłyszycie sporo oldskulowych utworów - w związku z reedycją po 25 latach debiutanckiej płyty Ga-Ga zagra Rebelię! W 2018 roku minęło 30 lat od wygranej Zielonych Żabek w Jarocinie, z tej racji będzie sporo utworów z tamtego okresu. Nie zabraknie również nowości, ekipa pilnie pracuje nad nową płytą, a na koncercie w Mikołowie usłyszycie kilka najnowszych, jeszcze niepublikowanych utworów! Prośba do Was zapraszajcie znajomych na wydarzenie, udostępniajcie u siebie, niech wieść się niesie.

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. Od 2005 roku, razem ze swoimi kolegami z Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje kontynuuje działalność pod podwójną nazwą GA-GA-ZIELONE ŻABKI.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne - widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach - to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ga-Ga Zielone Żabki

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert