koncert

Gaba Kulka - Alter Wawer

koncert

Gaba Kulka - Alter Wawer

Gaba Kulka - Alter Wawer - Bilety na koncert

Gaba Kulka to postać kultowa na polskiej scenie muzyki „niebanalnej”. Pianistka i charyzmatyczna wokalistka, nietuzinkowa kompozytorka i autorka intrygujących tekstów.
Sama nazywa muzykę, którą tworzy, progresywnym popem i nie ukrywa inspiracji dokonaniami Kate Bush, Tori Amos czy też gigantów piosenki lat 70-tych. Jej styl to barwna i smakowita mieszanka gatunków od fortepianowego rocka po jazz, folk, wailowski kabaret i musicalowe brzmienia.
Karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku, ale znaczącym przełomem był wydany z wielkim hukiem trzy lata później album „Hat, Rabbit”. Posypały się laury: „Mateusz” radiowej Trójki, nominacja do Paszportów Polityki, złota płyta, a także Fryderyk dla „wokalistki roku”. Dziś Gaba Kulka ma w dorobku pięć autorskich albumów, ostatni „Kruche” ukazał się we wrześniu 2016 roku, doskonałe recenzje oraz coraz większe grono publiczności.

W wyjątkowym koncercie przygotowywanym na ALTER WAWER Gabie Kulce towarzyszyć j będą: Wojciech Traczyk, absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej, kontrabasista o zjawiskowej wręcz oryginalności brzmienia i głęboko emocjonalnej sile muzycznego wyrazu oraz wybitny, klasycznie wykształcony doskonały perkusista, absolwent katowickiej Akademii Muzycznej Robert Rasz.
Niezwykłe trio i niezwykły koncert, który artyści w sobie tylko wiadomy sposób przemieniają w intrygujący, głęboko zapadający w pamięć muzyczny spektakl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gaba Kulka - Alter Wawer

Byłam zachwycona koncertem.
wspaniały koncert, świetna akustyka - a Gaba Kulka po prostu genialna. Oby więcej osób wolało ją od Zenona M.!
Rewelacyjny koncert! Wspaniali muzycy bardzo dobra akustyka sali. Uczta dla ducha!
Taki koncert , to super przyjemność!
Koncert rewelacyjny!wyczekany ukochany
Super artystka że świetnym kontaktem.
Bardzo miłe spotkanie z muzyką na żywo w pięknej i wygodnej sali. Artystka dała świetny popis wraz z towarzyszącymi jej muzykami. Bardzo mi się podobało.

Polecane z kategorii koncert