koncert

Gala Danuta Rinn Festiwal

koncert

Gala Danuta Rinn Festiwal

Gala Danuta Rinn Festiwal - Bilety na koncert

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Ogólnopolski festiwal organizowany przez Fundację Apetyt na Kulturę popularyzujący twórczość słynnej wokalistki. Konkurs muzyczny dla młodzieży i dorosłych do 35 roku życia, w którym uczestnicy zaśpiewają jedną, wybraną piosenkę Danuty Rinn”.

Pisali dla niej najwięksi kompozytorzy. Jej piosenki są ciągle żywe, teksty ponadczasowe, a jej twórczość przeszła do historii dzięki m.in. takim evergreenom, jak „Gdzie ci mężczyźni”, „Polskie skrzydła”, „ Nie mam o to żalu”. Niesamowite poczucie humoru, pogoda ducha i „patrzenie sercem” – to cechy Danuty Rinn, artystki uwielbianej, która swoją pozytywną, niespożytą energią zarażała Polaków przez 40 lat swojej artystycznej działalności. Piosenki z repertuaru Danuty Rinn w wykonaniu młodych artystów usłyszymy podczas Gali Danuta Rinn.

Festiwal 24 listopada w DK Kadr w Warszawie.
Festiwal Danuty Rinn to ogólnopolski festiwal organizowany przez Fundację Apetyt na Kulturę. Współorganizatorem jest Domu Kultury Kadr, Studio Nagraniowego Megafon. Celem festiwalu jest popularyzacja dorobku artystycznego Danuty Rinn, a także promocja młodych i utalentowanych osobowości estrady.
Po zeszłorocznym sukcesie 1 Festiwalu, odbędzie się już druga jego edycja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Danuta Rinn Festiwal

Ten festiwal to dobra sprawa, dobra organizacja i dobrze spędzony czas, ciekawie spędzony czas

Polecane z kategorii koncert