koncert

Gala Disco Polo - Effect, Long & Junior i Veegas

koncert

Gala Disco Polo - Effect, Long & Junior i Veegas

Gala Disco Polo - Effect, Long & Junior i Veegas - Bilety na koncert

EFFECT - W 2006 roku Marek Biedrzycki stworzył formację EFFECT, on sam już wcześniej miał doświadczenie sceniczne ponieważ był członkiem zespołu zajmującego się wyłącznie działalnością weselną.
W zespole EFFECT Marek zajmuje się wokalem a także jest autorem tekstów i muzyki do większości swoich piosenek. W skład zespołu wchodzą również Przemek Napiórkowski oraz dwaj bracia Marka - Krzysiek i Piotrek.

Marek w wywiadach zawsze podkreśla ze jako EFFECT nigdy nie zagrał koncertu całonocnego, znaczy to, ze zespól, który istnieje na rynku bardzo krótko, wcześniej mając w posiadaniu 3 piosenki - "Szalona Dziewczyna", "Sexoholik" i "Kochaj" grał już krótkie półtorej godzinne koncerty.
W końcówce 2008 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany "ZAKRĘCENI", który sprzedał się w bardzo dużej liczbie egzemplarzy i nadal się sprzedaje. A takie hity jak "Adam i Ewa" czy "Tylko Ona" na stałe zagościły w polskich dyskotekach.

W 2010 roku chłopaki z EFFECT - u wydali kolejną płytę pt. "Żono jak bardzo Cię kocham".

Long & Junior - Rok 1996 był rokiem przełomowym dla grupy long&junior. w tym bowiem roku nastąpiło zawarcie znajomości pomiędzy Jarkiem i Michałem. Wspólne wariackie i jednorazowe pomysły zaowocowały wspólnymi występami w wielu klubach i dyskotekach. W roku 2000 pojawił się pomysł zrobienia pierwszego muzycznego projektu

Pierwszy singiel i wideoklip "J.A.Z.D.A." powstał w 2000 r. Singiel ten stał się bardzo popularny zarówno w polskich jak i zagranicznych klubach. Jednym z największych hitów zespolu jest utwór "Helenka" nagrany nieco później. W 2004 roku powstał jak dotąd największy hit zespołu, utwór "Bo ja tańczyc chcę". Fani musieli czekać aż 7 lat by światło dzienne ujrzał teledysk do tego utworu. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem, który najprawdopodobnie ukaże sie w 2011 roku.

VEEGAS to grupa reprezentująca szeroko pojętą muzykę taneczną, której założycielem jest wokalista Adrian Rybczyński. Jest on również liderem, kompozytorem muzyki i autorem tekstów.

VEEGAS słynie przede wszystkim ze znakomitego show na scenie podczas koncertów a rozbudowane instrumentarium gitar odróżnia grupę od innych ekip dance. Priorytetem podczas występów jest zawsze kontakt z publicznością i odpowiedni dobór repertuaru.

VEEGAS hity - "Plastikowa Biedronka" , "Boska", "o2(tlen)" ,"Miękki Koc" , "Bukiet Róż" , "Będzie Pompa" czy "Lubię Jeansy (Ślimak)" są często grane przez Dj'ów z całej Polski, a promowane na muzycznych kanałach telewizyjnych teledyski cieszą się sporą oglądalnością również w internecie.

VEEGAS aktualnie tworzą: Adrian- wokal, Kuba - gitara, Arek - gitara

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Disco Polo - Effect, Long & Junior i Veegas

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert