koncert

Gala  „JOHANN STRAUSS SHOW i PRZYJACIELE”

koncert

Gala  „JOHANN STRAUSS SHOW i PRZYJACIELE”

Gala  „JOHANN STRAUSS SHOW i PRZYJACIELE” - Bilety na koncert

Gala „JOHANN STRAUSS SHOW i PRZYJACIELE”

Podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewają radosne walce Johanna Straussa, szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana i śmiech pięknych tancerek. Znamienite kompozycje w wykonaniu Vienna Royal Orchestra oraz solistów kijowskiej i berlińskiej sceny przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny. Gala wzbogacona jest wirtuozowskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią.

Koncert z udziałem Royal Vienna Orchestra - 25 osobowej orkiestry pod dyrekcją Alekxandra Dragana

Soliści Filharmonii Berlińskiej, Narodowej Operetki w Kijowie i Sceny Lwowskiej Tancerze Narodowego Teatru Opery i Baletu w Kijowie :

Lylia Nikitchuk - mezzosopran

Swietlana Kalinichenko – sopran koloratura

Piotr Radeyko – baryton

Olek Lanovyi - tenor

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala  „JOHANN STRAUSS SHOW i PRZYJACIELE”

Bardzo piękny koncert.
Super koncert. Polecam.
Znacie to uczucie, gdy idziecie pełni nadziei np. na film, a po wszystkim czujecie niesmak i rozczarowanie? To właśnie moje odczucia po tym wydarzeniu, tylko że już od pierwszej minuty. Padłam ofiarą własnej naiwności widząc w tytule "Johann Strauss",, prawdopodobnie usilnie próbując wyprzeć słowo "show". Całość trwała ok. 2h, pierwsza część była dla mnie dość ciężkostrawna, w drugiej byłam już w stanie patrzeć na scenę. Niestety pierwsze wrażenie po odsłonięciu kotary pozostawiło we mnie taki niesmak, że ciężko mi polecić to wydarzenie. Gdybym miała świadomość, że jest ono skierowane do grupy docelowej 60+ nie kupiłabym biletów. Podsumowując: na pewno nie dla wymagającego widza - dla muzyki bez cyrków idźcie do filharmonii lub opery.
Podobało się bardzo. Natomiast skandalem jest brak parkingu przy NCK.
Bardzo ładny koncert, z elementami humorystycznymi dlatego bardzo polecam!
Koncert pod względem artystycznym ładny. Jedynym minusem dla mnie a chyba innych również to zbyt duża a w zasadzie to przy tego typu imprezie ilość dymów. To było przykre dla wielu szczególnie starszych osób. Mila i profesjonalna obsługa. Na pewno jeszcze bedę u Państwa gościł na kolejnych wydarzeniach.
Wspaniały dyrygent a zarazem wirtuoz skrzypiec, świetna orkiestra, doskonali soliści i balet. Był to dla mnie cudowny koncert i proszę o więcej.
Jestem zachwycona koncertem. Pełen profesjonalizm. Wykonawcy wyśmienici, zabawni i oczekuję następnego koncertu . Do zobaczenia.

Polecane z kategorii koncert