koncert

Gala Muzyki Tanecznej i Disco Polo - Koncert Walentynkowy

koncert

Gala Muzyki Tanecznej i Disco Polo - Koncert Walentynkowy

Gala Muzyki Tanecznej i Disco Polo - Koncert Walentynkowy - Bilety na koncert

Zapraszamy 14.02.2015 roku, o godzinie 17.30 na Walentynkową Galę Muzyki Tanecznej i Disco Polo w Kielcach w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ulicy Żytniej 1. Wystąpią zespoły M.I.G, BACIARY, MARCIN SIEGIEŃCZUK ex TOPLES, BOGDAN BOROWSKI legendarny wokalista zespołu MILANO z lat 90tych, SEBII oraz MIXDANCE syn lidera zespołu Happy End Zbigniewa Nowaka. Koncert poprowadzi i zaśpiewa znany i lubiany AREK BRAXTON. Szykujcie się Państwo na kilka godzin zabawy w rytmach dobrego Disco Polo!

Zespół M.I.G to jeden z najbardziej znanych zespołów Muzyki Tanecznej w Polsce! Laureat wielu nagród, uczestnik największych Festiwali muzyki rozrywkowej. Największe Hity: "Miód Malina", "Nie ma mocnych na Mariolę", "Jej dotyk". Oraz najnowsze dziecko Zespołu - utwór "Wymarzona" - w niecały miesiąc teledysk uzyskał 3 700 000 mln wyświetleń na YouTube.

Zespół BACIARY założyli w roku 2002 bracia Janusz i Andrzej Body. Pierwszą płytę nagrali w takim właśnie duecie. W 2003 wyszła druga płyta zespołu w składzie Janusz i Andrzej Body , Adam Szymczyk, Stanisław Skupień oraz Piotr Pardyl. Rok później okazała się następna płyta nagrana w takim samym składzie. W 2005 do zespołu dołączył Maciej Rybka oraz Michał Gromada , w tym roku nagrali razem kilka utworów na płytę „Wesołe Posiady”(składanka z innymi zespołami) Kolejna płyta zespołu to „Baciary z baciarami” jest to krążek z rodowitą nutą góralską w oryginalnym brzmieniu , nagrana z przyjaciółmi i kolegami „Baciarów” Ostatnia płyta zespołu to "Nic do stracenia". Kapela „Baciary” gra i koncertuje w Polsce i za granica. Zespół znany jest szczególnie na Podhalu z dziesiątek imprez, które można uznać za naprawdę udane. Muzyka grana przez chłopaków jest żywiołowa i energiczna, wpada w ucho i chce się przy niej bawić i skakać. Usłyszeć tam można stare piękne melodie śpiewane przez naszych dziadków i rodziców czasami już zapomniane...

MARCIN SIEGIEŃCZUK – jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, jednoczesnie założycielem, wokalistą, autorem muzyki i tekstów. Olbrzymią popularność przyniósł mu wydany w 1999r utwór "Ciało do ciała". Utrzymał on wysoką lokatę na liście przebojów Szczęśliwej Siódemki, został uznany Mega Hitem Lata '99 a także został włączony do dziesiątki Milenijnych Hitów Polskiej Muzyki Tanecznej. Natomiast za piosenkę "Jedna noc to za mało" otrzymał Nagrodę Dla Najlepszego Debiutu '99. Kolejny utwór "Na sercu rany" okazał się jednym z największych hitów 2001r. W tym samym roku Marcin wystąpił na Festiwalu Muzyki Dance w Opolu, gdzie zdobył Nagrodę jako Najlepszy Wykonawca Muzyki Tanecznej. W kwietniu 2002r ukazał się album "… nie mydło, … nie granat". Największym przebojem z tego wydawnictwa a także Hitem Lata 2002r jest "Sąsiadka". Następnie na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie Za swój koncert Marcin uzyskał najwyższe wyróżnienie - Nagrodę Grand Prix. Pod koniec kwietnia 2003 wydał kolejną płytę: "Gdzie strona - tam żona". Zawarte na tej płycie nagranie "Hej, dobry DJ" cieszy się popularnością w krajowych i zagranicznych dyskotekach. W 2004 roku Marcin Siegieńczuk na ostródzkim Festiwalu Muzyki Tanecznej został uznany za Artystę roku 2004. Natomiast na X Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Dance, zdobył Nagrodę Publiczności. Rok 2008 podsumował dziesięcioletnią działalność artystyczna Marcina krążkiem " Moje piosenki - moje życie".

BOGDAN BOROWSKI - współzałożyciel, wokalista oryginalnego Milano w latach 1993-2000 ( wtedy to grupa zyskała popularność i uznanie wśród fanów tego gatunku muzyki ). Największe przeboje, których jest twórcą i współtwórcą to : "Jasnowłosa", "Bara bara ", "Kasiu Katarzyno", "O Tobie kochana", "Brązowe oczy", „ Jesteś moją naj ”, „Spacerek ” i wiele , wiele innych. Obecnie współzałożyciel, wokalista i lider zespołu Bogdan Borowski powraca na scenę pod własnym nazwiskiem. Najnowsza płyta Bogdana Borowskiego już niebawem na polskim rynku muzycznym. Milano powstało w 1993 r. z inicjatywy Bogdana Borowskiego, Andrzeja Borowskiego i Tomasza Sidoruka. Rok później Tomasza zastąpił Piotr Kopański. Artyści dosyć szybko stali się popularni, prezentowali muzykę taneczną, łatwo wpadającą w ucho. Formacja zyskała wysoką pozycję w nurcie Disco Polo. Zespół Milano w składzie: Bogdan Borowski, Andrzej Borowski i Piotr Kopański wydał w sumie 7 albumów. Niestety w 2000 r. grupa zawiesiła swoją działalność na terytorium Polski. Andrzej Borowski i Piotr Kopański wyjechali na stałe do USA, natomiast Bogdan Borowski cały czas mieszka i koncertuje w Polsce. Firma fonograficzna z którą Panowie współpracowali odebrała im prawa do wypromowanego przez nich znaku MILANO.

MIXDANCE jest jednym z najlepszych zespołów dance i disco w Polsce. Doskonale nadaje się na koncerty, imprezy firmowe, festyny, dożynki, dyskoteki czy zabawy klubowe. Jesteśmy zespołem, który został stworzony dla ludzi. Gramy, śpiewamy, organizujemy spotkania i wieczory, na których rozmawiamy z fanami, śpiewamy z nimi, robimy wspólne zdjęcia. Nie kreujemy się na tzw. „gwiazdy”.
Jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy odnajdują pasję w tym co robią. Piotr Nowak to muzyk, aktor, syn Zbigniewa Nowaka (Happy End). Koncertuje od wielu lat. Założyciel zespołu MixDance. Autor muzyki i tekstów „Przeznaczenia” i „Dla Ciebie nie ma mnie”, które zdobyły czołowe miejsca na radiowych listach przebojów. Interesuje się muzyką, filmem i teatrem. Na co dzień lubi posłuchać Nightwish.

SEBII oficjalnie zaistniał w mediach w 2005 roku, lecz założyciel Sebastian Zys, lider grupy i główny wokalista działa już od 1999 roku, kiedy to skończył Państwową Szkołę Muzyczną w Tomaszowie Mazowieckim.
Wraz z Łukaszem Hrabią z Racławic koło Krakowa (który ukrywa się pod pseudonimem DJ Mysz) stworzyli słynny żart muzyczny pt. "Cipuleńka".
Zespół ma na koncie 2 wydane płyty. Pierwsza to "5 hitów na wakacje", drugą była "Spełnione marzenia",
oraz dwa maxi single jeden wydany przez firmę Play wraz z gazetką o zespole SEBII, drugi wydany przez Vanilia records.
SEBII jest znanym wykonawcą takich hitów jak "Każdego Dnia", "Nie umieraj", "Cipuleńka", "Dziewczynki",
"Chodź na sianko" (hit Rozmów w Toku produkowanych przez TVN), "Agata", "Tego Chce", "Crazy disco", "Kalina Malina Dance",
"W zapomnieniu" (utwór zgłoszony do EuroWizji 2010) i wiele wiele innych oraz z duetu SEBII & Cliver "Baluj mała".
W skład grupy wchodzi Sebastian Zys (SEBII) wraz z sekcja taneczną.
Zespół pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego chodź sam wokalista urodził się w Skierniewicach.

AREK BRAXTON - Pod pseudonimem BRAXTON kryje się artysta i twórca programu Muzyczna Strefa w telewizji ITV, który staje się nadzieją na odnowienie i odświeżenie polskiej sceny muzycznej. Pierwszym singlem BRAXTONa była "Sztuka Latania", która stała się od razu wielkim przebojem w rozgłośniach radiowych. Przebój Lady Pank z lat 80-tych w wykonaniu BRAXTONa został zabarwiony klubowymi bitami, przez co znana wszystkim piosenka nabrała nowego brzmienia i nowoczesnego feelingu. "Sztuka Latania" gościła przez wiele miesięcy na szczytach radiowych list przebojów. Na fali popularności w 2005 r. BRAXTON uznany został przez czytelników "Życia Warszawy" i słuchaczy "Radia Wawa" za najlepszego artystę roku. Braxton znany jest ze swojej scenicznej energii. Dzięki charyzmatycznej osobowości i świetnym muzykom towarzyszącym koncerty Arka są widowiskiem i wzbudzają wielkie emocje wśród publiczności. Czy to na dużym koncercie czy na kameralnym recitalu oprócz znanych już przebojów artysty, takich jak "Sztuka Latania" czy "Miłością pachnie świat" usłyszeć można nowe kompozycje, jednakże całość utrzymana jest w charakterystycznym dla Braxtona klimacie muzyki klubowej z silnymi elementami rocka i funky. Koncerty Braxtona cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem publiczności, dlatego zapraszany jest na duże koncerty plenerowe, eventy, czy recitale w klubach w całej Polsce. Obecnie Arek Braxton promuje nowy singiel "Złoty Piach", którego premiera odbyła się w Radio Plus.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Muzyki Tanecznej i Disco Polo - Koncert Walentynkowy

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert