koncert

Gala Operowa z okazji Dnia Matki

koncert

Gala Operowa z okazji Dnia Matki

Gala Operowa z okazji Dnia Matki - Bilety na koncert

Na ten szczególny dzień - dedykowany wszystkim Mamom serdecznie zapraszamy do monumentalnego wnętrza gotyckiej Katedry Marii Magdaleny. Wystąpią znakomici artyści, wykonujący fragmenty z najpiękniejszych oper i operetek, a także pieśni neapolitańskie i popularne!

Wykonawcami Gali są znakomici soliści europejskich teatrów operowych i wybitni instrumentaliści. Całości dopełnią niezwykle akustyczne, monumentalne wnętrza Katedry Marii Magdaleny, słynącej z organizacji wielu prestiżowych wydarzeń muzycznych, jak np. Festiwal Wratislavia Cantans.

Wystąpią:
Mariola Augustyn - sopran, poezje
Magdalena Marchewka - sopran
Liza Wesołowska - sopran
Tomasz Maleszewski - tenor
Natalia Zhukava - skrzypce
Ivan Zhukov - fortepian

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Operowa z okazji Dnia Matki

Bardzo przyjemny koncert ze znanymi melodiami, piosenkami, ariami i fragmentami operetek w znakomitym wykonaniu solistów i instrumentalistów. Świetności miało dodać wnętrze Katedry Marii Magdaleny. I zapewne swym dostojeństwem dodało. Ale niestety coś zaszwankowało z akustyką czy nagłośnieniem. Słyszalność słowa mówionego - recytowanych wierszy oraz zapowiedzi kolejnych występów - nie była najlepsza. Tu wiele treści umknęło w przestrzeń, a wielka szkoda.
Występ był wyjątkowy ! Dostarczył mi i przyjaciółce bardzo dużo pozytywnych wrażeń. Bardzo, bardzo nam się podobał - zarówno występy operowe, czytane wiersze jak i akompaniament.
Koncert był wspaniały. Perfekcyjnie przygotowany. Wspaniałe głosy. Piękne wykonanie utworów na skrzypcach. Niezapomniany wieczór. Dziękujemy!

Polecane z kategorii koncert