koncert

Gala Sylwestrowa - Grażyna Brodzińska i goście

koncert

Gala Sylwestrowa - Grażyna Brodzińska i goście

Gala Sylwestrowa - Grażyna Brodzińska i goście - Bilety na koncert

W tę jedyną, magiczną noc w roku wystąpi dla Państwa niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, obdarzona niezwykłą siłą wyrazu, czarująca osobowością - Grażyna Brodzińska oraz nazywany polskim Frankiem Sinatrą - Marcin Jajkiewicz. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Filharmonii Rybnickiej pod batutą Rafała Karczmarczyka.

Sylwestrowe popisy taneczne zobaczymy w wykonaniu mistrzów parkietu Hanny Kolano i Michała Kolano.

Wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej, musicalowej oraz piosenki ze światowego repertuaru. Zabrzmią między innymi: Tonight z musicalu West Side Story, Aria ze śmiechem, Moon River z filmu Śniadanie u Tiffaniego, rozrywkową wersję neapolitańskiego hitu O sole Mio, czyli It’s now or never, dynamiczne Libertango oraz przepiękny walc z filmu Noce i dnie. Nie zabraknie także utworów w iście latynoskim klimacie takich jak Besame Mucho, La Bella Tangolita oraz Aquarela do Brasil.

We foyer Teatru, na powitanie, w przerwie koncertu oraz po jego zakończeniu Publiczności przygrywać będzie zespół muzyczny Jerzego Gorgonia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Sylwestrowa - Grażyna Brodzińska i goście

Piękne przeżycie nocy Sylwestrowej, jestem pod wrażeniem występu Grażyny Brodzińskiej i gości .
impreza super
Dobrze przygotowany i wykonany koncert. W czasie przerwy super muzyka.
Bardzo nam sie podobalo, artysci i orkiestra duza klasa!! Zespol na holu po prostu wysoki poziom, swietny przerywnik , no i przekaski pyszne i wino. Jedynie czego brakowalo to przyslowiowego toastu o polnocy, wydaje mi sie ze kiedys byl,moze uda sie to logostycznie zrobic. Reasumujac bylo pieknie,radosnie i suto .pozdrawiam caly zespol Teatru i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Piękny i perfekcyjny występ. Wszystko na najwyższym poziomie.
Przedstawienie było super. Piękne głosy, wspaniała orkiestra, świetna atmosfera.
Dałam trzy gwiazdki nie za występ, gdyż ten był cudowny lecz za czas imprezy. Co się dzieje? od trzech lat występy są coraz krótsze. Obawiam się , że na drugi rok to odliczanie Nowego Roku będziemy skandować już w domu.
Jak zwykle perfekcja, już czekam na kolejne 👏👏👏Dosiego Roku 2020
Piekny, radosny,urozmaicony koncert....
Spędziliśmy w teatrze wyjątkowy wieczór. Wspaniała zabawa.
Impreza niezła chociaż była to bardziej gala Filharmonii Rybnickiej niż Grażyny Brodzińskiej. Z przykrością muszę stwierdzić, że również to Teatru Ziemi Rybnickiej przeniesiono zwyczaj rodem z remizy strażackiej polegający na świeceniu reflektorami w oczy publiczności. Koszmar!
Józef, Rybnik 01.01.2020 10:48

Polecane z kategorii koncert