Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Gala Sylwestrowa - Tych lat nie odda nikt

koncert

Gala Sylwestrowa - Tych lat nie odda nikt

Gala Sylwestrowa - Tych lat nie odda nikt - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

GALA SYLWESTROWA – „TYCH LAT NIE ODDA NIKT”
JACEK WÓJCICKI – gwiazda wieczoru
Justyna Bacz – vocal
Julita Kożuszek – vocal
zespół muzyczny pod kier. Mariusza Dubrawskiego
zespół taneczny w choreografii Sabiny Langner
Noc Sylwestrowa coraz bliżej. To jedno z najhuczniej obchodzonych wydarzeń na świecie. To niezwykły czas, z którym wiąże się wiele mitów i przesądów, mówi się przecież, że „jaki Sylwester, taki cały nowy rok". Tradycyjnie już, 31 grudnia, Sala widowiskowa Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze otwiera swe podwoje i zaprasza do spędzenia tego niezwykłego wieczoru w towarzystwie najlepszym z możliwych – w towarzystwie muzyki. Tegoroczna gala zabierze Państwa w świat szczególnie bliski sercu – świat polskiej piosenki. Melodii budzących wspomnienia, rozgrzewających dobre emocje, kołyszących do tańca.
Tej nocy zabrzmią najpiękniejsze standardy polskiej piosenki, ponadczasowe przeboje z repertuaru Ireny Santor, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Violetty Villas, Piotra Szczepanika, Zbigniewa Wodeckiego i in. W programie nie zabraknie także muzycznych niespodzianek.
W programie m.in. „Powrócisz tu", walc „Embarras", „Tych lat nie odda nikt", „Już nie ma dzikich plaż", „Przetańczyć z tobą chcę", „Kormorany", „Kawiarenki", „Cała sala śpiewa z nami", „List do matki", „Oczarowanie" w interpretacji znakomitych artystów, którzy swoimi występami na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności: Justyny Bacz, Julity Kożuszek oraz gwiazdy wieczoru Jacka Wójcickiego – znanego i lubianego artysty Piwnicy pod Baranami.
Wokalistom towarzyszyć zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego, który przez ostatnie kilkanaście lat niezmiennie towarzyszył na scenie Irenie Santor. Zespół tworzą: Mariusz Dubrawski (fortepian), Wojciech Ruciński (kontrabas), Grzegorz Poliszak (perkusja) oraz Mirosław Romejko (saksofon, klarnet, flet). Całości dopełnią piękne kreacje oraz ujmujący taniec w wykonaniu zespołu tanecznego w choreografii Sabiny Langner.
Przewodniczką muzycznej podróży będzie Małgorzata Mendel, która poprowadzi Państwa szlakiem najpiękniejszych melodii i wspomnień.
Zapraszamy na sylwestrowe spotkanie z klasyką polskiej piosenki, wypełnione czułością dźwięków, nieprzemijającym urokiem i szczerymi emocjami, z których zrodziły się najwspanialsze kompozycje lat 60 i 70.

Plan wieczoru:
od GODZ 21.00 –PRZYWITANIE Z LAMPKĄ WINA PRZY DŹWIEKACH MUZYKI
GODZ 22.00 – PIERWSZA CZĘŚĆ GALI SYLWESTROWEJ
ok GODZ 22.50 – PRZERWA Z MAŁYM POCZĘSTUNKIEM TYPU FINGER FOODS PRZY DŹWIEKACH MUZYKI
ok GODZ 23.20 - DRUGA CZĘŚĆ GALI SYLWESTROWEJ Z UROCZYSTYM POWITANIEM NOWEGO ROKU
ok GODZ 00.20 – ZAKOŃCZENIE GALI SYLWESTROWEJ I ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU LAMPKĄ SZAMPANA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Gala Sylwestrowa - Tych lat nie odda nikt

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert