koncert

Gala Szkoły Akademia Tańca "Pasja"

koncert

Gala Szkoły Akademia Tańca "Pasja"

Gala Szkoły Akademia Tańca "Pasja" - Bilety na koncert

Uwaga juz niedługo w naszym mieście Gala Noworoczna naszej szkoły tańca. Przygotowujemy bardzo ciekawy program artystyczny. Zatańczą nasi najmłodsi tancerze, ale rownież Ci troszeczkę starsi. Taniec swój zaprezentują dzieci,młodzież i dorośli. Zaprosiliśmy również tancerzy z innych zespołów tanecznych z Wałcza I Piły. Chcemy, aby ta Gala zapadła wszystkim na długo w pamięci. Galę poprowadzi nasz niezastąpiony konferansjer i dj Karol Solarski. Zapraszamy wszystnich bardzo serdecznie. Bilety do nabycia W CIT w WCK lub przez stronę internetową www.biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Szkoły Akademia Tańca "Pasja"

Wspaniałe wydarzenie w pięknym obiekcie. Wiele styli tanecznych pokazanych w różnej kategorii wiekowej. Nie jestem z Wałcza, ale uwielbiam taniec i ze względu na niego pojawię się znowu w dniu WOŚP ;)
Cudowne występy, super organizacja, stroje, muzyka, prowadzący imprezę wszystko na wysokim poziomie. Olbrzymie zaangażowanie właścicieli Akademii, a efekty ich ciężkiej pracy zaprezentowali tancerze na scenie. Wspaniała świąteczna atmosfera... :-)
Świetne występy , polecam
Przepiękne widowisko! Zarówno dorośli jak i maluchy tańczyli rewelacyjnie. Nie mogę doczekać się kolejnych występów.
DumnaMamaTancerki 06.01.2020 20:44
Za długo i monotonnie
Świetny występ!! Oby więcej takich! :) :)
Super wydarzenie taneczne! Tyle tańca w różnych stylach, dorośli, dzieci, starsi , młodsi. Warto było tam być
Było super!!!
Piękna gala.

Polecane z kategorii koncert