koncert

Gala Wiedeńska

koncert

Gala Wiedeńska

Gala Wiedeńska - Bilety na koncert

Gala Wiedeńska | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Podczas galowego wieczoru, zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Noc w Wenecji". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", przebojowe "Brunetki, blondynki", czy arie i kuplety kapryśnej Adeli, Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polki "Grzmoty i błyskawice" i "Tritsch- Tratsch" w zabawnej choreografii baletu. Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Obsada:
Liza Wesołowska – sopran
Tomasz Maleszewski – tenor
Balet Sceny Kamienica
Kameraliści Straussowscy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
27.02.2020, 19:00 Scena Kamienica
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ oceniam b.dobrze. przepiękne utwory w dobrym wykonaniu, piękne dziewczyny, wspaniały nastrój. Świetna zabawa dla odpowiedniej grupy wiekowej / i nie tylko /. Więcej takich "klasycznych" przedstawień. "Polecam się na kolejne występy. /Tylko...było zbyt ciepło na sali/
Piękne wykonania, wspólne śpiewanie, sypiący dowcipami prowadzący i do tego przeuroczy tancerze, czyli bardzo miły wieczór w doborowym towarzystwie.
Bardzo przyjemny koncert. Wrażenia jak najbardziej pozytywne- zarówno wzrokowe jaki i dźwiękowe. Miła kameralna sala Teatru Starego w Bolesławcu. Oby więcej takich przedstawień.
Nuda. Stroje artystow archaiczne.
Boleslawianin 25.11.2019 09:41
ŚWIETNA ZABAWA!!! Wspaniałe wykonanie i miłe wrażenia artystyczne
Bardzo fajna impreza
Super widowisko. Wspaniale wrażenia.

Polecane