koncert

Gala muzyczna młodych pianistów DK Boguszowice

koncert

Gala muzyczna młodych pianistów DK Boguszowice

Gala muzyczna młodych pianistów DK Boguszowice - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Uroczyste podsumowanie roku pracy i osiągnięć uczestników zajęć muzycznych w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Na scenie zobaczycie utalentowanych młodych pianistów.

Pianino oraz fortepian to jedne z najbardziej wszechstronnych instrumentów do nauki. Posiadają ogromną skalę dźwięków, duży wolumen brzmienia, a także ogromne możliwości wykonawcze – praktycznie każdy utwór można przearanżować na ten instrument, co czyni z niego świetne źródło zarówno rozrywki, jak i nieprzerwanej nauki.

Gala będzie podsumowaniem rocznej pracy wychowanków naszych warsztatów. Ciężka praca i talent az proszą się o Wasze oklaski!

Prowadząca: Dorota Fukała-Wołczyk – instruktorka gry na pianinie, odkąd pamięta muzyka była jej pasją, Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II st. im. Braci Szafranków w Rybniku a następnie Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Teorii i Edukacji Muzycznej. Finalistka Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentalnego w Olsztynie. Brała czynny udział w dniach otwartych na Uniwersytecie Mozarteum w Salzburgu. Od 2007 współtworzyła i dyrygowała zespołem Lege Artis w Pszowie z którym koncertowała we Francji. Od 2011 dyrygent chóru Słowiczek w Rybniku-Popielowie oraz chóru Harmonia w Jejkowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Gala muzyczna młodych pianistów DK Boguszowice

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert