koncert

Gala tańca orientalnego Noce Orientu 2018

koncert

Gala tańca orientalnego Noce Orientu 2018

Gala tańca orientalnego Noce Orientu 2018 - Bilety na koncert

Noce Orientu 2018

Gala Tańca Orientalnego

scenariusz i reżyseria wydarzenia: Adriana Tabaka „Sakina”

Zakończenie sezonu tanecznego 2017/ 2018 w odcieniach orientu! Na scenie Nowohuckiego Centrum Kultury wieczór pełen pasji i tańca!

Tegoroczne Noce Orientu rozpoczną się konkursem w aż trzech kategoriach: na scenie zobaczymy zmagania tancerek początkujących, tych bardziej doświadczonych, a także dzieci!
Sponsorem nagród pełnych blasku jest Ewa Tomaszewska – producentka biżuterii orientalnej.

JURY:
Agnieszka Olesik, Marzena Antas, Dżipsi, Sakin

Tuż po konkursie scena rozkwitnie pełnią kobiecości! Czekaja Państwa barwne pokazy tańca orientalnego w wykonaniu gospodarzy wieczoru – zespołu „Maram” oraz zaproszonych gości.
Gala zakończy się pokazem w wykonaniu gwiazd sceny orientalnej i zarazem jurorek konkursu, wystąpią: Agnieszka Olesik, Dzipsi, Marzena Antas oraz Sakina.

Agnieszka Olesik – tancerka i instruktorka tańca orientalnego, laureatka wielu międzynarodowych konkursów (m.in. 1 miejsce w kategorii drum solo podczas Belly Dance Warsaw Festival, 1 miejsce w kategoriach Solo Oriental Professional oraz Drum Solo Live podczas Orientalnej Kontrabandy, 1 miejsce w kat. Drum solo podczas Pucharu Europy w Belly Dance, 3 miejsce w kategorii Star Shine podczas Cairo! Festival Budapest organizowanym przez Mercedes Nieto, 2 miejsce w kategorii Solo Raqs Sharki podczas Stockholm Bellydance Festival, 3 miejsce w kategorii Tabla Solo podczas Ethno Dance Saint-Petersburg), wschodząca gwiazda międzynarodowej sceny orientalnej.

Marzena Antas – tancerka z Krakowa, rozpoznawalna poprzez swój dynamiczny, bezpośredni styl oraz zdecydowaną i wyjątkową osobowość sceniczną. Jej ulubionym rodzajem tańca orientalnego jest egipskie beledi, dzięki któremu zasłynęła nie tylko w Polsce. Jej taniec został doceniony i nagrodzony w wielu polskich oraz zagranicznych konkursach.

Dżipsi – od 2007 roku zgłębiająca tajniki orientu, uczestniczka wielu festiwali tańca orientalnego, nieustannie doskonaląca swoje umiejętności i doceniana w konkursach. Zachwycająca precyzją w drum solo oraz pomysłowością w fuzji.

Sakina -pomysłodawczyni i współorganizator Oriental Night. Taniec orientalny oczarował ją w 2006 roku, magia ta trwa do dziś. Zdobywczyni III miejsca w kategorii profesjonalnej podczas Bellydance European Cup 2017, I miejsca Raqs Sharki Pro podczas Egyptian Fever Festival 2017, II miejsca w kategorii show, I miejsca podczas Raks Glam Festival w kategorii show pro, II miejsca w kategorii raqs pro. Oriental Queen of Poland 2018 w kategorii professional podczas Oriental Dreams Festival w klasycznym tańcu orientalnym, show oraz fuzji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala tańca orientalnego Noce Orientu 2018

Gala jak najbardziej mi się podobała - taniec piękny i tancerki również :-) Jeśli chodzi o organizację to kilka uwag: 1. Przydałaby sę klimatyzacja. Było naprawdę gorąco przy tej wielkości sali i tej ilości osób. 2. Byłoby miło gdyby było nagranie z wydarzenia. Nie koniecznie kamerzysta (to byłyby koszty) - wystarczyłoby umieścić kamerę pod sufitem i tyle. 3. Jury mogłoby się szybciej decydować, a kategorie amatorki/półprofesjonalistki bardziej czytelne i zrównoważone liczebnie.
Impreza przygotowana bardzo profesjonalnie. Żadnych opóźnień, niespodziewanych przerw czy przedłużeń. Ciekawy scenariusz i realizacja na dobrym poziomie. Wrócę za rok po więcej blasku i mam nadzieję, że wydarzenie rozwinie się tak, że nie będziemy się mieścić w sali kameralnej i będą nam musieli oddać większą :D
Wszystko świetnie. Jednym minusem jest brak wentylacji. Niby były wentylatory,ale na tyle osób to niestety za mało

Polecane z kategorii koncert