koncert

Gary Moore Tribute Band

koncert

Gary Moore Tribute Band

Gary Moore Tribute Band - Bilety na koncert

Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat
występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymi.

Obok Moore′a i Gorczycy pojawią się również Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo często można oglądać go w składzie Gorczycy.
Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Bogdan Topolski , pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent, nauczyciel..
Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Szymon Pejski, pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown. Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.
• Jack Moore - gitary
• Szymon Pejski - wokal
• Bogdan Topolski - gitary
• Łukasz Gorczyca - bas
• Tomek Dominik - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gary Moore Tribute Band

Muzyka super, umiejętności instrumentalne znakomite. Bawiliśmy się świetnie. Troszkę nas irytowała chyba zbyt duża głośność (czasami dźwięki się zlewały i miałam odczucie "bałaganu dźwiękowego"), ale być może tak było z powodu miejsc na balkonie. Następnym razem spróbujemy na dole. W każdym razie dziękujemy i prosimy o więcej :-)
Super muzyka, świetna atmosfera i miło spędzony czas.
Niesamowicie klimatyczny koncert. Młody Moore wpada niemal w trans przy swoich partiach i odpływa przy Cisnej muzyce- szacun. Bardzo wyraźny bębniarz z basem tworzyli fajny kregoslup kapeli. Wesoły wokalista dopełnił calosci. Jestem zachwycona. Jedyny minus to taki, że droga do Gomunic jest tak rozkopana , objazdy szerokie, nie najlepiej oznaczone, że się spoznilismy ... Ale jak się okazało nie tylko my 😊. Koncert i klub 👌. Będziemy tu wracać!!!
Kasia2006-26 07.03.2020 10:25
Kapitalny koncert we wspaniałym Klubie
Bardzo dobry koncert, gdyby gitarzysta nie nazywał sie Jack Moore tez byłby dobry.
Ślicznie odegrane z należytym pietyzmem evergreen'y Gary Moore, Thin Lizzy.... Instrumentalna perfekcja, feeling, fajny klimat.... Dziękuję:-)
Hmmm, tribute band na wysokim poziomie, syn Gary Moor'a to tylko smaczek dodatkowy... Trochę specyficzne miejsce, ale było bardzo ok, publiczność przy stolikach, na stolikach świeczki zapalone...
niesamowite doznanie. Wokalista rewelacyjny. Polecam
Nagłośnienie okropne, zaangażowanie zespołu...nijakie, piwo w plastiku...żenada, wino w ilości skąpej (delikatnie to napisałem), Cena biletów, w stosunku do oferowanej imprezy... nieadekwatne...
fantastycznie!
Bardzo fajny koncert

Polecane z kategorii koncert