koncert

Koncert finałowy konkursu Głos Skierniewic + koncert Grażyna Łobaszewska

koncert

Koncert finałowy konkursu Głos Skierniewic + koncert Grażyna Łobaszewska

Koncert finałowy konkursu Głos Skierniewic + koncert Grażyna Łobaszewska - Bilety na koncert

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na koncert finałowy konkursu „Głos Skierniewic”, którego celem jest aktywizowanie skierniewickiego środowiska wokalnego oraz kształcenie i pomoc osobom uzdolnionym wokalnie w rozwoju ich kariery.

Do finałowego etapu zakwalifikowali się: Bartłomiej Kraszewski, Alicja Baran, Hanna Olak, Natalia Trojan, Maja Gniadek, Ewa Przybysz, Dominika Lange, Patrycja Belanken, Daniel Gulan, Emilia Krawczewska, Ilona Kowalczyk, Justyna Byczkowska, Andżelika Dominikowska oraz Ewa Przybysz.

Aktualnie wszyscy wokaliści doskonalą swoje umiejętności pod okiem instruktorki CKiS Agnieszki Kowalskiej. W koncercie finałowym towarzyszyć im będzie zespół Drugi Tydzień, wokalnie wspierać Sounds of Sunday, z krótkim pokazami tanecznymi wystąpią też skierniewickie grupy taneczne.

W jury konkursu zasiądzie m.in. jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek – Grażyna Łobaszewska, która w dniu finału konkursu przeprowadzi również warsztaty wokalne dla finalistów.

Więcej aktualnych informacji o konkursie na Głos Skierniewic

To wyjątkowe wydarzenie zakończy, będąc jednocześnie przysłowiową „wisienką na torcie”, pełnowymiarowy koncert Grażyny Łobaszewskiej z Zespołem.

Grażyna Łobaszewska – polska wokalistka i kompozytorka. Znana z takich utworów jak „Czas nas uczy pogody”, „Piosenka o ludziach z duszą”, „Brzydcy”, czy „Gdybyś”. Ma na koncie kilkanaście płyt studyjnych nagranych m.in. z zespołami Crash i Ajagore, Mietkiem Szcześniakiem, Stanisławem Sojką i Kubą Badachem. Artystka uczestniczyła w licznych festiwalach jazzowych, zarówno w kraju jak i za granicą, prowadzi zajęcia z emisji głosu i interpretacji piosenki, jest również jurorem na wielu festiwalach piosenki. Ku ogromnej radości rzeszy fanów, kalendarz zawodowy Artystki wypełniają jednak głównie koncerty. Przed nami jeden z nich!

Konkurs „Głos Skierniewic” honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk.

Serdecznie zapraszamy !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert finałowy konkursu Głos Skierniewic + koncert Grażyna Łobaszewska

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert