koncert

Goombay Dance Band & Mon Amour

koncert

Goombay Dance Band & Mon Amour

Goombay Dance Band & Mon Amour - Bilety na koncert

Zapraszamy do Warszawy, 3.10.2015. na godz. 18.00. Gościem naszej gwiazdy, zespołu Mon Amour będzie grupa Goombay Dance Band. Podczas tego koncertu, obok znanych i lubianych utworów Mon Amour usłyszymy legendarne hity Goombay Dance Band, takie jak: Sun of Jamaica, Seven Tears czy też Eldorado.
Goombay Dance Band - zespół muzyki disco - nazwa zespołu pochodzi od małej zatoczki na karaibskiej wyspie Saint Lucia.Muzyka tego zespołu jest połączeniem typowej muzyki pop z rytmami z Karaibów. Największy przebój zespołu to utwór Sun of Jamaica, który przez 7 tygodni zajmował pierwszą pozycję na niemieckich listach przebojów. Ich inny utwór (Seven Tears) przez 3 tygodnie znajdował się na czele listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Album z największymi przebojami zespołu został wydany w
2005 roku.
DYSKOGRAFIA Goombay Dance Band - WYDANE ALBUMY:
Zauber der Karibik ,
Land Of Gold,
Holiday In Paradise ,
Born To Win,Tropical Dreams,
Sun of Jamaica,
Greatest Hits ,
Sommer, Sonne, Strand,
Island Of Dreams,
Caribbean Beach Party,
Christmas By The Sea.

Mon Amour to grupa świetnych muzyków, którzy kontynuują dorobek legendarnego zespołu BZN. W 2009 roku grupa Mon Amour wydała debiutancki album pt. "After All these Years" Został on bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i zajął 17 pozycję wśród100 najlepszych płyt wszechczasów. Obecny repertuar zespołu to przepięknie zróżnicowane kompozycje powstałe z miłości do muzyki.
DYSKOGRAFIA Mon Amour - WYDANE ALBUMY:
After all these years,
A matter of time,
Sing me a song,
The Mon Amour Band Concert (live-dvd),
Angel of the deep,
Gipsy girl.sza!

W tym show Mon Amour zabiera widzów w muzyczną podróż w czasie. Legendarne utwory BZN (Sevilla, Mon Amour), w połączeniu z utworami własnymi Mon Amour , ozdobione charakterystycznymi głosami wokalistów Peter de Haan i Lindy to, fantastyczna, muzyczna uczta dla oczu i uszu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Goombay Dance Band & Mon Amour

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert