Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

koncert Gooral

Gooral // Paprodziad

koncert Gooral

Gooral // Paprodziad

Gooral // Paprodziad - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

GOORAL - twórca nurtu elektro- góralszczyzny i PAPRODZIAD - lider zespołu ŁĄKI ŁAN , artyści niezwykle oryginalni i niezwykle bliscy Naturze, połączyli siły i zapraszają na koncert. Zapowiada się muzyczna petarda!

GOORAL od 15 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol'and'rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jeden dvd z Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze, który okazał się bestsellerem Empiku.

W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami).

WŁODEK DEMBOWSKI, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, występuje w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.
Wspólny projekt powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Gooral // Paprodziad

Świetna zabawa
15.05.2022 22:08
Czuje wielka wdzięczność ze mogłam z Wasza muzyka płynąc czuć i wznosić się 🤍 wspaniale ze jesteście, świetny koncert!
Monika 15.05.2022 13:12
Pozytywna energia!!!
Kasia 15.05.2022 10:53
Jeszcze dochodzę do siebie po powrocie z magicznej krainy, do której zabrał nas Paprodziad i Gooral. To była niesamowita, mistyczna podróż, przesłanie Paprodziada i muzyka Goorala w fantastycznym miejscu jakim okazał się klub Bogart było czymś cudownym. Jesteśmy naładowani pozytywną energią i z pewnością jeszcze zawitamy na innych koncertach samych artystów jak również na innych koncertach w Bogarcie. Wielkie dzięki.
Gulias 15.05.2022 10:26

Polecane z kategorii koncert