koncert Gooral

Gooral ekskluzywnie

koncert Gooral

Gooral ekskluzywnie

Gooral ekskluzywnie - Bilety na koncert

Kameralny, ekskluzywny koncert na studyjnym nagłośnieniu, prezentujący najnowszy, nigdzie wcześniej nie wydany materiał muzyczny solo - downtempowy live act na syntezatorze, piszczałkach, okarynach, procesorach efektów i komputerze.

Gooral od 15 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. W marcu 2020 ukazała się najnowsza płyta Gooral'a Ethno Elektro 2 w formie fizycznej. Ten dwupłytowy album zawiera m.in. krążek „Wolno”, który sygnalizuje nową muzyczną przestrzeń artysty - organiczne downtempo oriental.

Występy Gooral'a również nabrały nowej formy. Obecnie artysta występuje głównie solo prezentując downtempowy live act na syntezatorze, piszczałkach, okarynach, procesorach efektów i komputerze.

https://www.youtube.com/watch?v=6VPfpM4dGBg&t=858s

Muzyk zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach, tj. Pol'and'rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver.

Bielszczanin ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jeden dvd z ZPIT Mazowsze, który okazał się bestsellerem Empiku.

Jego muzyczne wyrazy można usłyszeć w kilku projektach m.in w Psio Crew, którego jest współzałożycielem czy Górny - odsłonie techno-podobnej.

Gooral w całym swoim dorobku ma Machinera, nominacje do Fryderyków, czy udźwiękowienie filmu South. Dodatkowo stworzył muzykę do spektaklu teatralnego "Krakowiacy i Górale", a jego muzyką reklamował się m.in. Opener festiwal na swoje 10 lecie.

Niedawno utwór „Krywaniu” z najnowszej płyty Ethno Elektro 2 ukazał się na składance niemieckiej wytworni Bar 25 Music, a pod koniec października kawałek „End of Beautiful Day” pojawił się na składance amerykańskiej wytworni Pipe and Pochet.

Obecnie Gooral intensywnie pracuje nad kolejną downtempową płytą, projektem z Paprodziadem (wokalistą zespołu Łąki Łan) oraz szykuje kolejne zagraniczne wydawnictwa po części z czołówką polskiego downtempo.


BILETY: 60 zł
Ilość biletów mocno ograniczona.

Uczestnicy koncertu zobowiązani są do dostosowania się do obowiązującego reżimu sanitarnego: dystans, dezynfekcja rąk, maseczki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Gooral ekskluzywnie

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert