koncert

Gramy u siebie: Anita Łazińska

koncert

Gramy u siebie: Anita Łazińska

Gramy u siebie: Anita Łazińska - Bilety na koncert

Wokalistka, pianistka, organistka, kompozytorka, aranżerka i członek londyńskiego zespołu Alle Choir oraz międzynarodowego zespołu Vibrations Of Sound.

Anita Łazińska pochodzi z Włocławka, jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, specjalizacja: Prowadzenie Zespołów Jazzowych I Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu oraz London Music School w Londynie (wokal, fortepian). Była wokalistką bydgoskiego Jazz Big Band 75 I laureatką ogólnopolskich konkursów poezji śpiewanej (m.in. OKR). Obecnie wokalistka londyńskiego zespołu Alle Choir (chór brał udział w telewizyjnej produkcji BBC 1 – Pitch Battle – jeden z najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii) oraz muzyk biorący czynny udział w imprezach na scenach londyńskich (m.in. w międzynarodowym zespole Vibrations Of Sound – pianistka, chórki). W Londynie miała przyjemność wystąpić z triem Leszka Kułakowskiego.

We Włocławsku wystąpi z międzynarodowym zespołem muzyków jazzowych. Przedstawi program autorski oraz standardy jazzu i muzyki rozrywkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gramy u siebie: Anita Łazińska

Rewelacja.

Polecane z kategorii koncert