koncert
Grażyna Łobaszewska & Ajagore

koncert

Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Grażyna Łobaszewska & Ajagore - Bilety na koncert

Grażyna Łobaszewska & Ajagore - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat! W repertuarze ponadczasowe hity: "Czas nas uczy pogody", "Brzydcy", "Gdybyś" , "Za szybą". Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: "Prowincja jest piękna", "Przepływamy" oraz z najnowszego wydawnictwa "Sklejam się..."

Kto ma lepiej zrozumieć Płeć Piękną jak nie Kobieta. W związku z tym Pierwsza Dama Polskiej piosenki przedstawia: KOBIETA KOBIETOM - "GREATEST HITS" !

Grażynie na scenie towarzyszyć będzie supergrupa AJAGORE:
Grażyna Łobaszewska - śpiew
Sławomir Kornas - bas, śpiew
Maciej Kortas - gitara
Michał Szczeblewski - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

16.10.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Niesamowity wieczór z niesamowitą wokalistką niesamowitym zespołem i niesamowitą muzyką. To był bardzo dobry zakup.
Cudowna Pani Grażyna. Dziękuję, że Pani jest.
Koncert, organizacja na medal złoty!!!
Głęboka emocjonalność wykonań zarówno Pani Grażyny, jak i towarzyszących jej muzyków. Koncert na wysokim poziomie, uczta dla ducha.
Koncert był bardzo klimatyczny,pani Lobaszewska śpiewała pięknie,zespół grał cudnie, z miłością,czułam,że z serca i bawią się muzyką,nawiązali dobry kontakt z publicznością.Jednak na niewielkiej widowni było wielu starszych ludzi ,dla których głośność koncertu była wręcz bolesna.Do tego agresywne oświetlenie.Gdyby było ciszej i mniej jaskrawo miałabym szansę na cieszenie się klimatycznymi utworami i słuchanie tekstu ,do czego Artystka namawiała.
KONCERT WYŚMIENITY...WOKALISTKA Z KRWI I KOŚCI ,PERKUSISTA KUSZĄCY ,PEŁEN UROKU I POCZUCIA HUMORU POLECAM I CZEKAM NA NASTĘPNY WYSTĘP
Rewelacyjny koncert! Cudowni, ciepli ludzie - Pani Grażyna i Panowie z zespołu. Świetna atmosfera. Szczecin prosi o więcej!
Wspaniały występ, było super .
Bardzo dobry koncert.
znakomity koncert!
Jestem ukontentowana występem Pani Grażyny i zespołu Ajagore

Polecane

Warszawa inne wydarzenia