koncert Grażyna Łobaszewska

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie

koncert Grażyna Łobaszewska

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie

Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie - Bilety na koncert

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 22 stycznia w Sulęcinie znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w wciąż pandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać." Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Nie zabraknie więc pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego.
Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie

rewelacyjnie jak zawsze
Polowałam na koncert. Pojechaliśmy do Sulęcina. Duże rozczarowanie. Zrozumiałam słowa tylko dwóch piosenek, bo zespół grał ciszej. Moja ulubiona,, Brzydcy'' - rozczarowanie.
Super

Polecane z kategorii koncert