koncert

Gromee - Summer Sky Festival

koncert

Gromee - Summer Sky Festival

Gromee - Summer Sky Festival - Bilety na koncert

Już 25.07.2020 w ramach Summer Sky Festival zapraszamy na wyjątkowy koncert najpopularniejszego DJ'a w Polsce: GROMEE

Gromee jest producentem Muzyczny i DJ'em tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Gromee juz od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju.

W lipcu 2019 artysta wydał swój solowy singiel Love You Better - który w bardzo szybkim czasie uplasował się na liście najczęściej odtwarzanych utworów w Polskich stacjach radiowych. Piosenka została nominowana do nagrody na Przebój Lata 2019 RMF i Polsatu.

Na koncertach Gromeego publiczność może poczuć się jak w najlepszych klubach Europy i usłyszeć największe światowe hity w starannie wyselekcjonowanych remixach, przy których bawi się publiczność na całym świecie, oraz numery samego artysty.

Spodziewajcie się znakomitej atmosfery! Świetni artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truck-owa oferta gastronomiczna brzmi jak świetnie spędzony letni wieczór.

Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowa liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Strefa Standard – wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Strefa Samochodowa – wydzielona strefa z limitowaną liczba samochodów. Maksymalnie 2 osoby w samochodzie. Możliwość korzystania ze strefy Food Truck i punktów z napojami.

Organizator: Visual Production

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gromee - Summer Sky Festival

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert